Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ରାସ୍ତା ପାର କରୁଥିବା ବୟସ୍କ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ମାଡ଼ିଗଲା ଟ୍ରକ୍ : କିନ୍ତୁ ଉଠି ବସି ପଡ଼ିଲେ ମହିଳା,ଭିଡିଓ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

8/12/2020 at 10:43 AM

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୮/୧୨: ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ଭିଡିଓ ଆସୁଥାଏ। କେତେକ ଭିଡିଓ ଏପରି ହୋଇଥାଏ,ଯେଉଁଗୁଡ଼ିକ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥାଆନ୍ତି। କେତେକ ଲୋକେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥାଆନ୍ତି ଯେ ଏପରି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରକୁ ବଡ଼ ଟ୍ରକ୍ ମାଡ଼ିଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତାଙ୍କୁ ଟିକେ ବି ଆଘାତ ଲାଗିନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ତାମିଲନାଡ଼ୁର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହାକୁ ଚୀନି ମିଡିଆ ପୋର୍ଟାଲ୍ ସିଜିଟିଏନ୍ ଟ୍ବିଟରରେ ସେୟାର କରିଛି। ଭିଡିଓଟି ଡିସେମ୍ବର ୨ର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଜ​‌ଣେ ବୟସ୍କ ମହିଳା କୌଣସି କାମରୁ ଘର ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଗୋଲପି ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ରାସ୍ତା ପାର କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ସେଠାରୁ ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିଲା।

ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକର ନଜର ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିନଥିଲା ଏବଂ ମହିଳା ଟ୍ରକ୍ ତଳେ ଆସି ଯାଇଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଟ୍ରକ୍ ମାଡ଼ି ଯାଇ ଆଗକୁ ଯାଇ ରହିଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମହିଳା ସେମିତି ତଳେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲେ। ମହିଳା ଟ୍ରକର ଚକା ତଳେ ନ ଆସି ଟ୍ରକ୍ ମଝିରେ ରହିଯାଇଥିଲେ। ଟ୍ରକଟି ଉଚ୍ଚ ଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ କିଛି ହୋଇନଥିଲା।

ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ୍ ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା ଏବଂ ତାକୁ ଏପରି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଯୋଗୁଁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୯୬୦୦ଥର ଦେଖାଯାଇସାରିଛି। କେତେକ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଚମତ୍କାର ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି।

   Related Posts