Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସୃଷ୍ଚି ସବୁବେଳେ ଅଦ୍ଭୁତ : ଗର୍ଭରେ ଥିଲେ ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ, ପ୍ରସବ ପୂର୍ବରୁ ପୁଣି ଥରେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଗଲେ ମହିଳା

31/12/2020 at 5:14 PM

 ନ୍ୟୁୟର୍କ, ୩୧।୧୨:  ଆମେରିକାର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଏକ ଦୁର୍ଲଭ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପେଟରେ ଯମଜ ସନ୍ତାନ ଥିଲେ ବି ପ୍ରସବ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଜଣଙ୍କ ତୃତୀୟ ସନ୍ତାନକୁ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ଦେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଟିକଟକରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିବା ଏହି ମହିଳା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ସୁପର୍ ଫିଟନେସରେ ମାମଲା ଅଟେ । ଏହି ମାମଲା ସେତେବେଳେ ହୋଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଗର୍ଭବତୀ ବେଳେ ଜ୍ୟାକପଟ୍ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଏବେ ଏକାଥରେ ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ନେବେ । ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଓ ଶେଷ ପ୍ରସବ ହେବ ।

ଟିକଟକରେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ମହିଳାଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ସନ୍ତାନ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ବା ୧୧ ଦିନ ସାନ ହେବ । ଏହା ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରସବ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ସନ୍ତାନମାନେ କୁପୋଷଣର ଶିକାର ହେବେ ନାହିଁ । ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଡାକ୍ତର ପ୍ରତି ୨ ସପ୍ତାହରେ ଅଲଟ୍ରାସ୍କାନ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତୃତୀୟ ସନ୍ତାନଟି ହେଲଦି ରେଟରେ ବଢୁଛି । ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ଟିକଟକରେ ଏବେସୁଦ୍ଧା ୫୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି । ଟିକଟକରେ ବ୍ଲଡ୍ ବନି ୟୁଜର ନେମ୍ ଥିବା ଏହି ମହିଳା ଲଗାତର ଭାବେ ସନ୍ଦାନ ବାବଦରେ ଅପଡେଟ୍ ଦେଉଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାନମାନେ ତାଙ୍କର ତୁଳନା ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ୍ ବ୍ରିଟନୀ ସ୍ପିୟର୍ସଙ୍କ ସହ କରିଥାନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମାଆ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ଏହାସହ କମ୍ ସମୟରେ ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ନେବାକୁ ଥିବାରୁ ସେ ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ମନେ କରନ୍ତି । ଏପରିକି ସେ ସାମାନ୍ୟ ବିଚଳିତ ଥିବା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts