Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ନାମରେ ଟାଟୁ କରିଥିଲେ ଯୁବତୀ, ହେଲେ ସପ୍ତାହ ପରେ ହୋଇଗଲା ବ୍ରେକ୍ଅପ୍…

6/11/2021 at 12:14 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬।୧୧ : ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଶରୀରରେ ଟାଟୁ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ ଟାଟୁରୁ କିଛି ପ୍ରିୟ ଡିଜାଇନ୍ ତିଆରି କରୁଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ନାମ ଲେଖିବାକୁ ଟାଟୁ କରନ୍ତି। ତେବେ ଜଣେ ଝିଅ ଟାଟୁ କରିଥିଲା ହେଲେ ସପ୍ତାହ ପରେ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଟାଟୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରେ ବୋଲି ପରିଣତ ହୋଇଛି।

ଆଶଲିନ୍ ଗ୍ରେସ୍ ନାମକ ଏହି ଝିଅ ଟିକଟକ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କାହାଣୀ କହିଛି।  ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସେହି ବଡ ଟାଟୁ ଦେଖାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ପାଇଁ କରିଥିଲେ । ୨୧ ବର୍ଷର ଆଶଲିନ୍ ଗ୍ରେସ୍, ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ନାମକୁ ବଡ ଅକ୍ଷରରେ ଟାଟୁ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଛୋଟ ମୋଟ ନୁହେଁ । ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡରଙ୍କ ଏହି ନାମକୁ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ଟାଟୁ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ଏକ ସିଧା ଧାଡ଼ିରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ନାମ ତା’ର ପୁରା ପିଠିକୁ ଘୋଡାଇ ଦେଇଛି । ଏକ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଟାଟୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପାଇଁ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପରେ ଏହି ନାମ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକର ହୋଇଗଲା । ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ପରେ ଝିଅଟି ଏହି ଟାଟୁ ସହିତ କଣ କରିବ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଟାଟୁ ଦେଖାଇ ଝିଅଟି କହିଲା ଯେ ସେ ଏତେ ବଡ ଟାଟୁ କରିଥିବାରୁ ସେ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ, କାରଣ ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଝିଅର ଟାଟୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବା ୟୁଜର୍ସ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏତେ ବଡ ନାମ ଟାଟୁ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ସମାନ ନାମର ଅନ୍ୟ ପ୍ରେମିକ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ଅଗଣିତ କମେଣ୍ଟସ୍ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି।

   Related Posts