Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

୧୪ ବର୍ଷ ହେଲା କୋମାରେ ଥାଇ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ମହିଳା: ଯୌନ ହିଂସା ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ପୋଲିସ

5/01/2019 at 6:41 PM

ପାଖାପାଖି ୧୪ ବର୍ଷ ହେଲା କୋମାରେ ଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଏକ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ଯୌନ ହିଂସା ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ତେବେ ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛୁ ମହିଳା କୋମା ଅବସ୍ଥାରେ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କଲେ କେମିତି ? ଘଟଣା ଆମେରିକାରା ଏରିଜୋନା ଅଂଚଳର |


ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପାଖାପାଖି ୧୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ପାଣିରେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା | ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଉଦ୍ଧାର ପରଠୁ ୧୪ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ କୋମା ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି | ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରସବ ପୂର୍ବରୁ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ଜାଣିନଥିଲେ ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ | ତେବେ ଶିଶୁର ପିତା କିଏ ତାହା ହସ୍ପିଟାଲ ଅଧିକାରୀ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି | ମହିଳା ଗତ ଡିସେମ୍ବର ୨୯ ତାରିଖରେ ଏକ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ | ଶିଶୁରା ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମହିଳାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲଗାତାର କିଛି କିଛି ସହାୟତା ଦରକାର ପଡିଥାଏ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ରହୁଥିବା କେବିନରେ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀ ସବୁବେଳେ ଯିବା ଆସିବା କରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଏଭଳି ଅମାନୁଷିକ କାମ କିଏ କରିଛି ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ | ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ କେବିନକୁ ଲୋକଙ୍କ ଯିବା ଆସିବା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଯାଇଛି | ତେବେ ନର୍ସିଙ୍ଗ ଅଧିକାରୀ ଏହି ମାମଲାରେ କିଛି ନକହି ଚୁପ ରହିଛନ୍ତି |

   Related Posts