Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଅଦ୍ଭୁତ : ମହିଳା ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଦୁଇଟି ମୁଣ୍ଡ ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଶୁ

5/03/2019 at 2:54 PM

ସାହାଜାହାନପୁର ୫/୩ : ମହାଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ସାହାଜାହାନପୁରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ | ତାଙ୍କର ପ୍ରସବ ପୀଡା ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅପରେସନ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ | ଶିଶୁକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | କାରଣ ଶିଶୁର ଦୁଇଟି ମୁଣ୍ଡ ଥିଲା | ଜନ୍ମ ପରେ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଥିଲା |


ଦୁଇଟି ମୁଣ୍ଡ ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିବା ମହିଳା ହେଲେ ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ରାଜେଶ୍ୱରୀ | ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଶିଶୁ | ମହିଳା ୭ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ | ୭ ମାସରେ ସୋମବାର ଦିନ ହଠାତ ତାଙ୍କର ପ୍ରସବ ପୀଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ଦରକାର ଅନୁଯାୟୀ ରକ୍ତ ନଥିବାରୁ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଠକ ରକ୍ତ ଯୋଗାଡ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ | ଅପରେସନ ଗୃହରେ ଅପରେସନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାବେଳେ ରାଜେଶ୍ୱରୀ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ | ଶିଶୁର ଦୁଇଟି ମୁଣ୍ଡ ଥିବା ଦେଖି ନର୍ସ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ | ସାମାନ୍ୟ ପ୍ରସବ ପରେ ମଧ୍ୟ ଶିଶୁ ଜୀବିତ ଥିବା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀ |


ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଠ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଡାକ୍ତରୀ କ୍ୟାରିଅର ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା | ଶିଶୁ ଗର୍ଭସ୍ଥ ଥିବାବେଳେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଯୋଗୁଁ ଶିଶୁର ଦୁଇଟି ମୁଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ ଡାକ୍ତର | ସାମାନ୍ୟ ପ୍ରସବ ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ମହିଳା ଏବଂ ଶିଶୁ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଘଟଣା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଡାକ୍ତର |

   Related Posts