Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ୧୨ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖିଥିଲେ ବନ୍ଧକ

29/01/2020 at 3:06 PM

ଭୋପାଳ ୨୯।୧: ଭୋପାଳରେ ଚଳନ୍ତା କାର୍ ରେ ଦୁଇ ଜଣ ମିଶି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛନ୍ତି । ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୧୨ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ପୀଡିତା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିନଥିଲେ । ୨୪ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୀଡିତା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଭୋପାଳର କରୋନ୍ଦ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ପୀଡିତା କୋଲାର ଅଞ୍ଚଳର ଜେକେ ହସ୍ପିଟାଲ ଯାଉଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଫୋନ୍ ଆସିଥିଲା । ସେହି ସଂପର୍କୀୟ ଜଣଙ୍କ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଏବଂ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଯିବା ପାଇଁ ନେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ପୀଡିତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନନେଇ ଅନ୍ୟ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ଉଭୟ ଚଳନ୍ତା କାର୍ ରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ୧୨ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ସେମାନେ ବନ୍ଧକ ରଖିଥିଲେ । ପରେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଭୟରେ ସେ ମୁହଁ ଖୋଲିନଥିଲେ । ମାତ୍ର ଘଟଣାର ୨୪ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୀଡିତା ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ପୀଡିତା ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସହ କରୋନ୍ଦ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମହିଳା ପାଇଁ ଛାଡିଦେଇଥିବା ପୀଡିତା ମହିଳା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ୬ମାସ ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକର ଫୋନ୍ ଆସିଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାରିକୁ ଗିରଫ କରିନାହିଁ ପୋଲିସ । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts