Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଘରେପଶି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ : ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ପିଡୀତାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କଲା ପୋଲିସ

29/06/2019 at 6:15 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୯|୬: ରାତି ଅଧରେ ଘରେ ପଶି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ। କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୋଇପାଟ ଗାଁରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଘଟିଛି ଏହି  ବର୍ବରକାଣ୍ଡ । ଗାଁର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ପଶି ୩ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏହି ନାରକୀୟ କାଣ୍ଡ ଘଟାଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।  ତେବେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ  ମାଡରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଏବେ ଜୀବନ ମରଣ ସହ ଜୁଝି ହେଉଛନ୍ତି ।… 

ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି ଘରର ଗ୍ରୀଲ। ଭାଙ୍ଗି ତଳେ ବିଛାଡି ହୋଇ ପଡିଛି ଲାଲ୍ ଶଙ୍ଖା। କେଉଁଠି କେଉଁଠି ଲାଗିଛି ରକ୍ତର ଦାଗ। ଏ  କୌଣସି ହିଂସ୍ର ଯନ୍ତୁର କାରନାମା ନୁହେଁ । ତିନି ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଘଟାଇଛନ୍ତି ଏଭଳି ବର୍ବରକାଣ୍ଡ । ଏମାନଙ୍କ ପାଶବିକତାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ପୋଇପାଟ ଗାଁର ଜଣେ ନିରିହ ମହିଳା। ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ଗୋଟାଏ । ଗାଁର ଏକ ବିବାହ ପ୍ରସେସନ୍ ଚାଲିଥିଲା ।

ଏତିକି ବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି କବାଟ ବାଡେଇଥିଲେ। ମହିଳା କବାଟ ନଖୋଲିବାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଘରେ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ପଶିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡମାରି ଅଚେତ୍ କରିଦେଇଥିଲେ । ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ପାଶବିକ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିବା ବଳେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଛୋଟ ପୁଅ ପ୍ରାଣ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟଘରେ ଲୁଚି ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ପ୍ରାୟ ଘଣ୍ଟାଏ କାଳ ଧରି ଏହି ବର୍ବର କାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା କାହାର ନଜରରେ ପଡି ନଥିଲା । ଚେତା ଫେରିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଗାଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ଲୋକମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଥିଲେ। ଲୋକେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏହି ପରିବାର ଆଳିର ବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦୀର୍ଘବର୍ଷ ଧରି ସେମାନେ ପୋଇପାଟ ଗାଁରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏକ ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଶତୃତା ଥିଲା । ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥାଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୀଡିତା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ। ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଏସଡିପିଓ ମେଡିକାଲରେ ପହଞ୍ଚି ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି । ଘଟଣାର ତନାଘନା କରୁଛି ପୋଲିସ ।

ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଚାଲିଛି । ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ଦାବି ହୋଇଛି । …

   Related Posts