ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀ, ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ଭୁଲିଗଲା ସଂପର୍କ, ମଦ୍ୟପ ବାପାର କଟୁରୀ ଚୋଟରେ ପୁଅ ମୃତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ରଥଖଳା, ଚକ ନିର୍ମାଣରେ ବ୍ୟସ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ଉଦଳା: ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଗଲେ, ଦେଖାଇଲେ ବନ୍ଧୁକ
  • ||

ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ଓ ତାର ୨ସାଥି ମିଶି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ବାଡ଼ି ଭର୍ତ୍ତିକରିଦେଲେ : ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୋଇ ମରିଗଲେ ମହିଳା

9/11/2018 at 2:32 PM

ଜାମତାଗଡ଼ ୯/୧୧ : ଝାରଖଣ୍ଡର ଜାମତାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ବାଡ଼ି ଭର୍ତ୍ତି କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଫଳରେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଜାମତାଗଡ଼ରେ ଏସଡ଼ିପିଓ ବିପିନ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ନାରାୟଣପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉଦୟପୁର ଗାଁରେ |

ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉଦୟକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ତାର ଦୁଇ ସାଥିଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି |
ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କାଳୀପୂଜା ଅବସରରେ ମୃତ ମହିଳା ପଵିଆଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଥିବା ସାନ୍ତାଳୀ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାକୁ ମହିଳାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ | ସେଠାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ଉଦୟ ତାର ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ବିଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ବିଲ ମଝିରେ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ଓ ତାର ଦୁଇ ବନ୍ଧୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ଏକ ବାଡ଼ି ଭର୍ତ୍ତି କରି ରଖିଥିଲେ | ମହିଳା ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରାକ୍ଷସମାନେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିନଥିଲେ | ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହିନପାରି ମହିଳା ବେହୋସ ହେବାପରେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ୩ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଳାଇଥିଲେ | ପରଦିନ ସକାଳୁ ବିଲକୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଲୋକମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ |

   Related Posts