Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିମାନରେ ଆସିଲେ ବି ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଜରୁରୀ
  • ||
  • ଆରଟିପିସିଆର ନେଗେଟିଭ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ଦେଖାଇଲେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମାକୁ ଲାଗିଥିବା ସମସ୍ତ ସୀମା ସିଲ୍‌ ହେବ
  • ||
  • ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆସିଲେ ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରିଙ୍ଗ୍‌ ରୋଡ୍ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଞ୍ଜୁରୀ, ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବହନ କରିବେ ୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : BMCରେ ବଢିଲା ରାପିଡ୍ ରେସପନ୍ସ ଟିମ୍ ସଂଖ୍ୟା, ୬୭ଟି ୱାର୍ଡ ପାଇଁ ୩୯ଟିମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥାହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଦେଶରେ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପୂରଣ ପାଇଁ ସହଯୋଗ କରିବ ଓଡିଶା
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶୌଚ ସାରି ଫେରିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ନଦୀକୁ ଡେଇଁଲେ ମହିଳା, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||

ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ଓ ତାର ୨ସାଥି ମିଶି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ବାଡ଼ି ଭର୍ତ୍ତିକରିଦେଲେ : ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୋଇ ମରିଗଲେ ମହିଳା

9/11/2018 at 2:32 PM

ଜାମତାଗଡ଼ ୯/୧୧ : ଝାରଖଣ୍ଡର ଜାମତାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ବାଡ଼ି ଭର୍ତ୍ତି କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଫଳରେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଜାମତାଗଡ଼ରେ ଏସଡ଼ିପିଓ ବିପିନ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ନାରାୟଣପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉଦୟପୁର ଗାଁରେ |

ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉଦୟକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ତାର ଦୁଇ ସାଥିଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି |
ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କାଳୀପୂଜା ଅବସରରେ ମୃତ ମହିଳା ପଵିଆଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଥିବା ସାନ୍ତାଳୀ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାକୁ ମହିଳାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ | ସେଠାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ଉଦୟ ତାର ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ବିଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ବିଲ ମଝିରେ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ଓ ତାର ଦୁଇ ବନ୍ଧୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗରେ ଏକ ବାଡ଼ି ଭର୍ତ୍ତି କରି ରଖିଥିଲେ | ମହିଳା ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରାକ୍ଷସମାନେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିନଥିଲେ | ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହିନପାରି ମହିଳା ବେହୋସ ହେବାପରେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ୩ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଳାଇଥିଲେ | ପରଦିନ ସକାଳୁ ବିଲକୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଲୋକମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ |

   Related Posts