Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୨୨ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୫୬୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବସ୍, ୫ ଯାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ସୋନପୁର : ସାମାନ୍ୟ ପାଟିତୁଣ୍ଡରୁ ହତ୍ୟା, ବାପାକୁ ମାରି ପୋତିଦେଲା ପୁଅ !
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପରିବାରର ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଡି ମାରିବା ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନାବାଳିକାର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁଣି ଲଜ୍ଜା : ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାମ କରିବାକୁ ଡାକିନେଇ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲେ ପୀଡିତା
  • ||
  • ଅପରେସନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ଲିନ୍ : ୨୦ଏକରରୁ ଅଧିକ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||

ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ କଲେ ଏଭଳି କାରନାମା; ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା ମହିଳାଙ୍କ ସମସ୍ତ କାରନାମା

4/12/2018 at 3:28 PM

ସିଡନୀ ୪/୧୨ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ମାରପିଟ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଇଦେଇଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସିସିଟିଭିରେ ମହିଳାଙ୍କ ସମସ୍ତ କାରନାମା କଏଦ ହୋଇଥିଲା | ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫୈଜଲ ଖାନ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେଠାରେ ରହୁଥିଲେ | ମୁସଲିମ ଡେଟିଂ ଜରିଆରେ ଅସମୀ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା | କିଛି ଦିନ ଉଭୟ ମିଶାମିଶି କରିବା ପରେ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ମହିଳା ନିଜ ଅସଲି ରଙ୍ଗ ଦେଖେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପରେ ମହିଳା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ଫୈଜଲ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରୁଛନ୍ତି | ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ପୋଲିସ ଫୈଜଲଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା | ଗିରଫ ପରେ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ଫୈଜଲ ସମସ୍ତ ଘଟଣା କହିଥିଲେ |

ଫୈଜଲ କହିଥିଲେ ଯେ, ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଅସମୀ ନିଜ ରଙ୍ଗ ଦେଖେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ | ସେ ସବୁବେଳେ ଫୈଜଲ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେଉଥିଲେ | ଏହାପରେ ଫୈଜଲ ଅସମୀଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ | ସେ ଜାଣିସାରିଥିଲେ ଯେ ଅସମୀ କେବଳ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଭିଜା ପାଇବା ପାଇଁ ଫୈଜଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଅସମୀ ନିଜେ ଜାଣିଗଲେ ଯେ, ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଚାଲ ସମ୍ପର୍କରେ ସବୁ ଜାଣି ସାରିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଫୈଜଲଙ୍କୁ ମିଛ କେଶରେ ଫସେଇବା ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ଦିନେ ରାତିରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ବେଳେ ଅସମୀ ନିଜେ କହିଥିଲେ ଯେ, “ତମେ କଣ ମତେ ଘରୁ ବାହାର କରିବ, ଦେଖା ମୁଁ ମୁଁ ତମର କଣ ଅବସ୍ଥା କରୁଛି |”

ଫୈଜଲଙ୍କୁ ମିଛ କେଶରେ ଫସେଇବା ପାଇଁ ଅସମୀ ଲିଫ୍ଟ ଭିତରେ ନିଜ ମୁହଁକୁ ନିଜେ ମାଡ ମାରିଥିଲେ | ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଆଖି ତଳେ କଳା ଦାଗ ପଡିଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଅସମୀ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଆସି ଫୈଜଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନେଇଥିଲା | ଫୈଜଲ ଜେନା ଓକିଲଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଏବଂ ଓକିଲଙ୍କ ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଫୈଜଲ ଅସମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରମାଣ ଯୋଗାଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଫୈଜଲ ରହୁଥିବା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା | ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ଯେଉଁଥିରେ ଅସମୀ ନିଜ ମୁହଁକୁ ନିଜେ ମାଡ ମାରିଥିବା ଦୃଶ୍ୟ କଏଦ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାମଲା ଓଲଟି ଯାଇଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ସାମ୍ନା ଆଣିଲାବେଳକୁ ଅସମୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଅସମୀକୁ ଖୋଜୁଛି | ତେବେ ଫୈଜଲ ପୋଲିସକୁ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଅସମୀଙ୍କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ନିଜ ସହରକୁ ପଠେଇଦେଉ | କାହିଁକିନା ମହିଳାଙ୍କ ଏଭଳି କାରନାମାରେ ଫୈଜଲ ଡରି ଯାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବିପଦ ଥିବା ଫୈଜଲ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts