Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଜଣେ ଯୌନଦାସୀଙ୍କ ଜୀବନ ଗାଥା: ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସର ଯୁବତୀ ଥିବାବେଳେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାତିରେ ୨୦ ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଉଥିଲା

7/01/2019 at 2:56 PM

ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସହ ହୋଇଥିବା ଭୟଙ୍କର ଏକ ଘଟଣା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଇଂଲଣ୍ଡର ଟିନେସାଇଡ ଅଂଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଚାକିରୀ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖି ଏମଷ୍ଟରଡମ ଯାଇଥିଲେ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ଦେବାପାଇଁ | ସେଠାକୁ ଗଲାପରେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ କିଡନାପ କରି ବିକ୍ରି କରିଦିଆଯାଇଥିଲା | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ ଥିଲା ୧୯ ବର୍ଷ | ବିକ୍ରି ପରେ ତାଙ୍କୁ ବେଶ୍ୟାବୃତ୍ତିରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା । ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ୨୦ ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଉଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ କିଡନାପ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ଦାସୀ ଭାବେ ବିକ୍ରି କରିଦିଆଯାଇଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏମଷ୍ଟରଡମର ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରେଡ ଲାଇଟ ଅଂଚଳରେ ରଖାଯାଇଥିଲା | ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଠାରେ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଜଣେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦିଆଯାଇଥିଲା | କାରଣ ଯୁବତୀ ଦଲାଲଙ୍କ ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆୟ କରିପାରିନଥିଲେ | ମହିଳା ନିଜ ସହ ଘଟଣା ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଜୀବନୀ ପୁସ୍ତକ ଲେଖିଛନ୍ତି । ବହିର ଲାଁ ‘ସ୍ଲେଭ୍‌ ଗାର୍ଲ’ ରହିଛି |

ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେଉଁ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖି ସେ ଏମଷ୍ଟରଡମ ଯାଇଥିଲେ ସେହି ବିଜ୍ଞାପନ ଜଣେ ଅପରାଧୀ ହିଁ ଦେଇଥିଲା | ସେଠାରେ ମହିଳା ପହଂଚିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପାସପୋର୍ଟ ଛଡେଇ ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଜାଗାରେ ବିକ୍ରି କରିଦିଆଯାଇଥିଲା | ପ୍ରଥମଥର ତାଙ୍କ ସହ ଯେତେବେଳେ ଏଭଳି ଅମାନୁଷିକ କାମ କରାଯାଇଥିଲା ସେ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଖାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପେଟ ପୁରା ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉନଥିଲା | ପେଟ ପୁରା ଖାଇବାକୁ ମାଗିଲେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମରାଯାଉଥିଲା | ଶରୀରର ପୀଡା କମ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ କୋକିନ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ  । ପରେ ଏହା ତାଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସରେ ପରିଣତ ହୋଇଯାଇଥିଲା | କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ସେ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଭୟଙ୍କର ସ୍ବପ୍ନ  ଆସିଥାଏ ବୋଲି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ ୪୨ ବର୍ଷ |

   Related Posts