Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ସ୍ବାମୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ : ପରେ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଟିଭିରେ କଲେ ଗୁହାରୀ

1/10/2021 at 3:08 PM

ୱାଶିଂଟନ୍ ୦୧/୧୦ : ଆମେରିକାରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ, ଏବଂ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଟିଭିରେ ନିବେଦନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ କାନ୍ଦିବାର ଛଳନା କରିଥିଲେ । ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସେ କେତେ ଦୁଃଖି ଅଛନ୍ତି ତାହା ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଇ ଥିଲେ। ଏବଂ ହତ୍ୟାକାରୀମାନେ ଧରାଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଚୁପ୍ ବସିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସତ୍ୟ ଦୁନିଆ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଜେନିଫର୍ ଲିନ୍ ଫେଥ୍ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର ୯ ତାରିଖରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟାଇଥିଲେ। ଏତେ ଦିନ ଧରି ପତ୍ନୀ ପୋଲିସକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରୁଥିଲେ। ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏହା ସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ୪୮ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିଧବା କରିଥିଲା, ସେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ହେଉ ଯାହା ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

ତେବେ ସେହି ଘଟଣା ଦିନ ଜେନିଫର୍ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜାମି ଫେଥ୍‌ଙ୍କ ସହ ଟେକ୍ସାସର ଡାଲାସ୍ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଘର ବାହାରେ ଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆଣିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଜେନିଫର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପରେ ସେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜାମିଙ୍କୁ ଅଜ୍ଞାତ ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମିକକୁ ମିଛ କହିଥିଲା ​​ଯେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ। ସେ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କେତେ ଧନୀ ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ସହି ପାରିବେ ନାହିଁ । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଘଟଣା ମାସରେ ୧୪୦୦ କଲ୍ ଏବଂ ମେସେଜ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ପରେ ଜେନିଫର ଲିନ୍ ଫେଥ୍ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏହା ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କର ରହସ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତଦନ୍ତରେ ଏଭଳି ଅନେକ ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି, ଯେଉଁଥିରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଜେନିଫର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଓକିଲ କୋର୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜେନିଫରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌନସି ଠୋସ୍ ପ୍ରମାଣ ନାହିଁ ଏବଂ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି ତାଙ୍କୁ ଜଡିତ କରୁଛି। ଯଦି ମହିଳା ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ କିମ୍ବା ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇପାରେ।

   Related Posts