Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ମହିଳାଙ୍କୁ ହେଲା ଏଲିୟନ୍ସ ସହ ପ୍ରେମ, କହିଲେ ମୋତେ ଅପହରଣ କରି ନେଇଯାଇଥିଲେ ଅନ୍ୟ ଜଗତର ଲୋକ

21/06/2021 at 12:57 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୬ : ଜଣେ ବ୍ରିଟିଶ ମହିଳା ଆବି ବେଲା ଏକ ଅଜବ ଦାବି ନେଇ କରିଛନ୍ତି ଯୁକ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଜଗତର କଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏଲିୟନ୍ସ ସହ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ । ଯିଏକି, ଆଣ୍ଡ୍ରୋମେଡା ଆକାଶଗଙ୍ଗାରୁ ଆସିଥିଲେ । ଆବି ବେଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳିତ ମାସରେ ଏକ ବିଦେଶୀ ଦଳ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ଘରେ ପଶି ଝରକା ବାଟେ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲେ ।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିଦେଶୀ ପୃଥିବୀର ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଷଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ । ଆବି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଡେଟ୍ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ଆବି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଥଟ୍ଟା କରି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଲେଖିଥିଲେ କି, ମୋତେ ଏଇ ପୃଥିବୀର ପୁରୁଷଙ୍କଠାରେ ଆଉ ମୋହ ନାହିଁ । ମୋତେ କେଉଁ ଏଲିୟନ୍ସ ଅପହରଣ କରି ନେଇଯାଆନ୍ତି କି ।

ଏହାପରେ ମୋତେ ନିୟମିତ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଧଳା ରଶ୍ମୀ ଦେଖାଗଲା । ଦିନେ ମୁଁ ନିଦରେ ଶୋଇଥିବା ସମୟରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା କି, ଯେଉଁଠି ତୁମେ ବସ ଅପେକ୍ଷା କର ସେଠାକୁ ଯାଅ । ତା ପର ରାତିରେ ମୁଁ ଝରକା ପାଖରେ ବସିଥିଲି । ନିଦ ଆସିବାରୁ ଶୋଇବାକୁ ଯାଉଥିଲି, ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଆଲୋକ ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ପରେ ମୋତେ କେଉଁଠାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।

ଆବି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଭେଟିଥିବା ଏଲିୟନ୍ସମାନେ ମଣିଷ ସହିତ ସମାନ, କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଏବଂ ପତଳା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଲିୟନ୍ସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ମାତ୍ର ୨୦ ମିନିଟ୍ ଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ନିରାପଦରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଲିୟନ୍ସଙ୍କ ସହ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଗସ୍ତକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ସେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଆଣ୍ଡ୍ରୋମେଡା ଆକାଶଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

   Related Posts