Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ବାପାଙ୍କ ବୟସର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ ଯୁବତୀ : ଆଉ ୧ ମାସ ପରେ …

2/10/2021 at 11:09 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୧୦: କୁହାଯାଏ ଯେ ଭଗବାନ୍ ଉପରୁ ହିଁ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି କରି ପଠାନ୍ତି । ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଅନେକ ଥର ଦେଖିଥିବେ କିମ୍ବା ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି ନିଜଠାରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କେହି ଜଣେ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି । ହେଲେ ପ୍ରେମରେ ବୟସ ଏକ ସଂଖ୍ୟା, କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଜଣେ ଲେଖକ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା ବିଷୟରେ କହିବାବେଳେ ଏକ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​। ଏନେଇ ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜଣେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ।

ତେବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଲେଖକ ତଥା ପୋଡକାଷ୍ଟର ଜାନା ହକିଙ୍ଗ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଲେଖାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବୟସ ତାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୨୦ବର୍ଷ ବଡ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଜାନା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପୂର୍ବରୁ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଆପ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପାଇଲେ ନାହିଁ । ତେଣୁ କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇ ସେ ଆପ୍ସରେ ଖୋଜିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଜାନା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କଠାରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ବଡ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜାନାଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରାଇଥିଲେ । ଜାନା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବହୁତ କମଫର୍ଟଟେବୁଲ୍ ଅନୁଭବ କଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବାକୁଚାହୁଁନଥିଲେ । ଏନେଇ ଜାନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ପାଇଁ ଜାନାଙ୍କୁ ଅନେକ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ସେ ସେହି ସୂଚନାକୁ ଅଣଦେଖା କରିଥିଲେ। ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଥରେ ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ପାର୍ଟୀକୁ ଗଲେ, ତା’ପରେ ସେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । ଜାନା ଧୀରେ ଧୀରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଡେଟିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ।

ଏନେଇ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଟିଣ୍ଡର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଡେଟିଂ ଆପରେ ଭେଟିଥିଲେ, ତେବେ ସେ କେବେବି ରାଇଟ୍ ସ୍ୱାଇପ୍ କରି ନଥାନ୍ତେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି  ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବୟସର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଜାନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ଗୋଟିଏ ମାସ ଚାଲିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ସେହି ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଉଭୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲେ। ଜାନା ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଡେଟିଂ ଟିପ୍ସ ମଧ୍ୟ ଦେଇଉଛନ୍ତି । ଏବଂ ଡେଟିଂ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts