Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ରଖେ ହରି ତ ମାରେ କିଏ: ପାହାଡ ଉପରେ ପ୍ରପୋଜ୍ କଲେ ପ୍ରେମିକ, ୬୫୦ ଫୁଟ୍ ଉଚ୍ଚ ପାହାଡରୁ ଖସିଗଲା ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଗୋଡ

2/01/2021 at 7:38 PM

କାରିନ୍ଥିୟା ୦୨/୦୧ : ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଯେତେବେଳେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା କୌଣସି ସୁନ୍ଦର ସ୍ବପ୍ନ ସତ ହେବା ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ। ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଲୋକେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି, ଖୁସିରେ ଝୁମି ଉଠନ୍ତି। ଅଷ୍ଟ୍ରିଆରେ ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା। ଯୁବକ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ପରେ ଖୁସିରେ ଯୁବତୀ ଏମିତି ଝୁମି ଉଠିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଖସିଗଲା ଓ ସେ ପାହାଡ ଉପରୁ ୬୫୦ ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଗଲେ।

ଘଟଣା ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର କାରିନ୍ଥିୟା ଅଞ୍ଚଳର। ଏହି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମର ଏହି ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ କ୍ଷଣକେ ଭୟଙ୍କର ସ୍ବପ୍ନ ପାଲଟିଗଲା। ଯୁବକ ଯେମିତି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କଲେ ଯୁବତୀ ମୁଣ୍ଡ ହଲାଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଉଭୟ ପାହାଡ ଉପରେ ଥିଲେ। ଠିକ୍ ଏତିକିବେଳେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଗୋଡ ଖସିଗଲା। ଦ ସନ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୭ ବର୍ଷୀୟ ଜଣେ ଯୁବକ କାରିନ୍ଥିୟାରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କଲେ। ଯୁବତୀ ପ୍ରପୋଜାଲ ସ୍ୱୀକାର କଲେ ଏବଂ ହଠାତ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଖସିଯିବାରୁ ସେ ଫଲ୍କର୍ଟ ପାହାଡ ଉପରୁ ପଡିଗଲେ। ଘଟଣା ଡିସେମ୍ବର ୨୭ ତାରିଖର। ଏହି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ରେକିଙ୍ଗ ପାଇଁ ପାହାଡକୁ ଯାଇଥିଲେ।

୬୫୦ ଫୁଟ୍ ତଳକୁ ପଡିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଯୁବତୀ ବଞ୍ଚିଗଲେ। ଯୁବତୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଏତେ ଉପରୁ ପଡିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ବଞ୍ଚିଗଲେ। ତୁଷାରପାତ ଯୋଗୁଁ ପାହାଡ ତଳେ ବରଫ ଜମା ହୋଇଥିଲା। ଯାହାଫଳରେ ଯୁବତୀ ବେଶୀ ଆହତ ହୋଇନଥିଲେ। ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ୫୦ ଫୁଟ୍ ତଳକୁ ଯିବାପରେ ସେ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ଯୁବକଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଯୁବକଙ୍କ ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି।

ଡେଲି ମେଲ୍ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପାହାଡରୁ ପଡିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଏକ ଝରଣା ପାଖରେ ବେହୋସ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ। ଜଣେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଉଭୟ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ହେଲିକେପ୍ଟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏତେ ଉଚ୍ଚରୁ ପଡିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଉଭୟଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଗଲା। ଭଗବାନ ଉଭୟଙ୍କୁ ସାହା ହେଲେ। ଜଣେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ କହିଛନ୍ତି, ଉଭୟଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ। ପାହାଡରେ ବରଫ ଜମା ହୋଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଗଲା। ନଚେତ ପରିଣାମ ଆଉ କିଛି ହୋଇଥାନ୍ତା।

   Related Posts