Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଟ୍ରେନ ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମଝିରେ ପଡିଗଲେ ମହିଳା, କୁଲି କଲେ ଉଦ୍ଧାର, ବିଶେଷ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ଲାଗିନଥିଲା : ଅତ୍ୟଧିକ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯିବାରୁ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ

3/01/2019 at 12:45 PM

ସୁରଟ ୩/୧ : ସୁରଟ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ବୁଧବାର ସକାଳ ୧୦ଟାରେ ବରୁଚ ଲୋକାଲ ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ତୁଳନ ବିଗିଡି ଯିବାରୁ ସେ ଟ୍ରେନ ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର  ମଝିରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସମୟରେ ଟ୍ରେନଟି ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ କୁଲିମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ | ଦୁର୍ଘଟଣାବଶତଃ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କୁ କୁଲିମାନେ ଉଦ୍ଧାର କରି ଷ୍ଟେସନରେ ବସେଇ ପାଣି ଦେଇଥିଲେ | ମହିଳା ପାଣି ପିଇଥିଲେ ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଲା ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି | ଖବର ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ଘର ବଡୋଦରା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦମନପୁରାରେ | ବୁଧବାର ସକାଳେ ସେ ସୁରଟ ଯାଉଥିଲେ | ସୁରଟରେ ଟ୍ରେନ ପହଂଚିବାବେଳେ ସେ ଓହ୍ଲେଇବା ପାଇଁ ଟ୍ରେନ ଗେଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ତାଙ୍କର ସନ୍ତୁଳନ ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଟ୍ରେନରୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲେ | ଲୋକେ ପାଟି କରିବାରୁ ଟ୍ରେନଟି ଅଟକି ଯାଇଥିଲା | କୁଲିମାନେ ମହିଳା ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ | ଜିଆରପି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସଂଗେ ସାଙ୍ଗ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପଡିଯିବା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ହାତ ଏବଂ ପିଠିରେ ଖଣ୍ଡିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଜିଆରପି ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାର ପାଖାପାଖି ୨୦ ମିନିଟ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ଜିଆରପି ପୋଲିସ ସ୍ତବ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଡାକ୍ତର କହିଲେ ଯେ, ଟ୍ରେନରୁ ପଡିଯିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କର ବିଶେଷ ଆଘାତ ହୋଇନଥିଲା କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ଭାବେ ତାଙ୍କୁ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଲାଗିଥିଲା ଓ ସେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ଲିଭର ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

   Related Posts