Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଭୁକି ଭୁକି କରୋଡପତି ହେଲେ ମହିଳା, କୁକୁର ଭଳି ଅଭିନୟ କରି ବର୍ଷକରେ କମାଇଲେ ୭ କୋଟି ଟଙ୍କା

1/10/2021 at 10:39 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୧୦: ଆଜିର ସମୟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅନଲାଇନରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି। ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଠାରୁ ନେଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଫେସବୁକ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଅନ୍ୟ ୱେବସାଇଟ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଘରେ ବସି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି। ଏଥିରେ, ଓନଲି ଫାନ୍ସ ନାମକ ସାଇଟ୍ ବିଦେଶରେ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଛି। ଏହି ସାଇଟରେ ଆଡଲ୍ଡ କଣ୍ଟେଟ୍ ଅଧିକ ସେୟାର କରାଯାଏ। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲୋକ ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଆଣ୍ଡ ଜେନା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ସାଇଟ୍ ଜରିଆରେ ଏକ ବର୍ଷରେ ସାତ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ୟୁନିକ୍ କଣ୍ଟେଟ୍ ଦେଇଥିଲେ।

puppy girl jena

ଆଣ୍ଡ ଜେନାଙ୍କୁ ଲୋକ ପପି ଗର୍ଲ ଜେନା ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି। ଜେନା କହିଛନ୍ତି ସେ କୁକୁର ପରି ଅଭିନୟ କରି ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସେକ୍ସୁଆଲ୍ ଡିଜାୟର୍ସ ପାଇଁ କୁକୁର ପରି ଆକ୍ଟିଂ କରିବାକୁ କୁହନ୍ତି । ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁ ପରିମାଣର ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଏ। ନିକଟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଜେନା ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, କୁକୁର ପରି ଅଭିନୟ କରିବା, ଚାରି ଗୋଡରେ ଚାଲିବା ଏବଂ ଭୁକିବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି। ଏହା କରିବାବେଳେ ସେ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଅନଲାଇନରେ ସେୟାର କରନ୍ତି।

puppy girl jena

ଲକ୍ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ବିରକ୍ତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଜେନା ଓନଲି ଫ୍ୟାନ୍ସରେ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ତିଆରି କରିଥିଲେ। ମଜା କରିବା ପାଇଁ ସେ ଏଥିରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସେ ଭାନିଲା ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍ ସହିତ ଭିଡିଓ ରଖିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଥରେ ସେ କେବଳ କୁକୁର ପରି ପୋଜ୍ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ରଖିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ଏହିପରି ଅଧିକ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ବହୁତ ଚାହିଦା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଜେନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ମାସରୁ ସେ ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ଭିଡିଓ ଲଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ୭ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts