Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ନିନ୍ଦନୀୟ ! ଶାଶୁକୁ ଚୁଟି ଘୋଷାଡ଼ି ରାସ୍ତା ମଝିରେ ପିଟିଲା ବୋହୁ, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ପୁରା ଘଟଣା, ମହିଳା ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ

10/10/2020 at 12:29 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୧୦/୧୦ : ହାଇଦ୍ରାବାଦ ହୁମାୟୁ ନଗରରୁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜାଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କୁ ସାର୍ବଜନିକ ରୂପରେ ମାରପିଟ୍ କରୁଥିବା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି। ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଅମାନୁଷିକ ଭାବେ ପିଟୁଥିବାର ଭିଡିଓ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା। ମହିଳା ଜଣକ ନିଜର ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଶାଶୁଙ୍କୁ ଚୁଟି ଧରି ଘୋଷାଡ଼ି ଘୋଷାଡ଼ି ରାସ୍ତାକୁ ଆଣି ଗାଲରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରୁଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କୁ ବାଡଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସିସିଟିଭିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ମହିଳା ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କୁ ବାଡଉଥିବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ପୁଅ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇ ପୁରା ଘଟଣାକୁ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ରେକର୍ଡ କରୁଛି।

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ କିଛି ଲୋକ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣକ କାହା କଥା ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି। ତେବେ ମହିଳା ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କୁ ବାଡଉଥିବା ସମୟରେ କେହି ବି ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚେଇବାକୁ ଆସିନଥିଲେ। ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ମା ବିରୋଧରେ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ ଧାରା ୩୨୩ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି। ଶାଶୁ ବୋହୁର ଫ୍ଲୋରର ବିଜୁଳି ଓ ପାଣି ବନ୍ଦ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଯାହାପରେ ମହିଳା ଜଣକ ରାଗିଯାଇ ଶାଶୁଙ୍କୁ ବାଡେଇଥିଲେ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଦିଆଯାଏନାହିଁ। ଏପରିକି ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ସହ ଫୋନରେ ମଧ୍ୟ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସାଉଦି ଆରବରେ ରୁହନ୍ତି।

   Related Posts