Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : DRDO ତଥ୍ୟ ଲିକ୍ ମାମଲାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତରେ ନୂଆ ତଥ୍ୟ, ଦୁବାଇ ଲୁଲୁ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ୍ ଏଜେନ୍ସିରୁ ଆସିଥିଲା ଟଙ୍କା
  • ||

ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ଡେଲିଭେରି କରିବା ଭିଡିଓ ଦେଖି ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଅବିବାହିତ ଯୁବତୀ କରାଉଥିଲେ ନିଜ ପ୍ରସବ, ତା ପରେ କଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ

11/03/2019 at 2:29 PM

ଗୋରଖପୁର ୧୧|୩ : ୟୁପି ଗୋରଖପୁରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଭଡାଘରୁ ଉଭୟ କୁମାରୀ ମାଆ ଏବଂ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ଉଭୟଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗୋରଖପୁର କେଣ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ରବି ଉପାଧ୍ୟାୟ ତାଙ୍କ ଘରେ ବହରାଇଚର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୪ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭଡାରେ ରଖିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ରବିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, କିଛି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ମାଆ ମଧ୍ୟ ଆସିବେ । ଗତ ରବିବାର ଦିନ ରବିଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଭଡାଟିଆ କହିଥିଲେ ଯେ, ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ରହୁଥିବା ଘରୁ ରକ୍ତ ବୋହି ବାହାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିଛି । ଫଳରେ ଘର ମାଲିକ ରବି ଏ ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଥିଲା । ଘର ଭିତରେ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବତୀ ଏବଂ ନବଜାତର ମୃତଦେହ ପଡିଥିବା ପୋଲିସ ଦେଖିଥିଲା ।

ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ନିକଟରେ ମୋବାଇଲ୍ ରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ରେ ପିଲା ଜନ୍ମ କରାଇବାର ଭିଡିଓ ଚାଲିଥିଲା । ଯାହାକୁ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ସବୁ କଥା ଜଣାପଡିଥିଲା । ପୋଲିସ ସେହି ମୋବାଇଲ୍ ରୁ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କ ନମ୍ବର ସଂଗ୍ରହ କରି ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲା । ଫଳରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଅବିବାହିତ ଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ଆସିବା ପରେ ପଚରାଉଚରା କରି ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଛି । ସେ ରହୁଥିବା ଘରକୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ସିଲ୍ କରିଦେଇଛି ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ କାରଣରୁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଗର୍ଭପାତ କରାଇବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ଏଥିରେ ରାଜି ନଥିଲେ । ଲୋକଲଜ୍ଜ୍ୟା ଡରରେ ସେ ବହରାଇଚରୁ ଗୋରଖପୁର ପଳାଇଆସିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଏଠାରେ କୌଣସି ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ନଦେଖାଇ ଅଲଗା ଅଲଗା ଭଡା ଘର ନେଇ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଘରେ ହିଁ ସେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଦେଇ ପିଲା ପ୍ରସବ କରାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଅଧିକ ରକ୍ତସ୍ରାବ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ସହ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts