Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

ସୁଟ୍‌କେଶ୍ ଚାରିପାଖେ ବୁଲୁଥିଲେ କୁକୁର: ପୋଲିସ ଆସି ଖୋଲିବାରୁ ସୁଟ୍‌କେଶ୍ ଭିତରୁ ମିଳିଲା ଯୁବତୀଙ୍କ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ

27/07/2020 at 12:30 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୨୭/୦୭ : ଗାଜିଆବାଦ ଅର୍ଥଲା ବାଟିକାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହେବାପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଏକ ସୁଟକେଶ ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଓ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା | ସୁଟକେଶ ଚାରିପାଖେ କୁକୁର ବୁଲୁଥିଲେ | କୁକୁର ସୁଟକେଶ ଚାରିପାଖେ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖି ଲୋକେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ ଓ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |

ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯେତେବେଳେ ସୁଟକେଶ ଖୋଲିଥିଲା ଲୋକେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ସୁଟକେଶରେ ଜଣେ ୨୩-୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କ ଶବ ଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କ ଶରୀରରେ ଅନେକ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲା | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କେଉଁ ଜାଗାରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇ ତାଙ୍କ ଶବକୁ ସୁଟକେଶରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଅର୍ଥଲା ବାଟିକା ନିକଟରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ଯାଞ୍ଚରେ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଥିଲା | କାରଣ ଯେଉଁଠାରୁ ସୁଟକେଶ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା ତାର ଠିକ ସମ୍ମୁଖରେ ମୁଖ୍ୟ ସଡକ ରହିଛି | ପୋଲିସ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ତେବେ ଯୁବତୀ ଜଣକ କିଏ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କାହଁକି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ |

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ପୋଲିସ ଓ ସରକାରଙ୍କ ଯେତେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସତ୍ତ୍ୱେ ଅପରାଧ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ | ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଦିଲ୍ଲୀ ନିକଟସ୍ଥ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଗାଜିଆବାଦ ବିଜୟନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ସାମ୍ବାଦିକ ବିକ୍ରମ ଯୋଶୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାମ୍ନାରେ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ପିତାଙ୍କୁ ଗୁଳି ବାଜିବା ପରେ ଝିଅ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୁହାରି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନଥିଲେ କି ସାହାଯ୍ୟ କରିନଥିଲେ | ପୁରା ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ମାମଲାରେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ମାମଲାରେ ପ୍ରତାପ ବିହାର ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବିକ୍ରମ ଯୋଶୀ ବିଜୟ ନଗର ଥାନାରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଅଭିଯୋଗରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କିଛି ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ବିରୋଧ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯୁବକମାନେ ସୁଧୁରି ନଥିଲେ | ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଏହି ଯୁବକମାନେ ବିକ୍ରମ ଯୋଶୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରିଥିଲେ | ବିକ୍ରମଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା | ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା |

   Related Posts