Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ମରିବାର ୨୭ ମିନିଟ ପରେ ଜୀବନ୍ତ ହୋଇ ଲେଖିଲେ “ସ୍ୱର୍ଗ ସତରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର”

29/06/2019 at 1:40 PM

ଟିନା ହ୍ୱାଇନ୍ସ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସ୍ୱର୍ଗ ଦେଖିଛନ୍ତି । ସେ ମାରିବା ପରେ ପୁଣି ଜୀବନ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପୁଣି ଜୀବନ ଫେରି ପାରିବ ପରେ ଟିନା ଏଭଳି ଲେଖିଥିଲେ । ହୃଦଘାତରେ ଟିନାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମରିବାର ୨୭ ମିନିଟ ପରେ ସେ ପୁଣି ଜୀବନ୍ତ ହୋଇଉଠିଲେ । କିନ୍ତୁ କଥା କହିବା ପାଇଁ ସେ ସକ୍ଷମ ନଥିଲେ । ସେ ଏକ ପେନ ଓ ପେପର ମାଗିଥିଲେ । ସେହି ପେପରରେ ସେ କିଛି ଲେଖିଥିଲେ । ସେ ଯାହା ଲେଖିଥିଲେ ତା ଅର୍ଥ ହେଲା ସ୍ୱର୍ଗ ସତରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପଚାର ଯାଇଥିଲା ସେ କଣ ଲେଖିଛନ୍ତି ସେ ଆକାଶ ଆଡକୁ ଇସାରା କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ସ୍ୱର୍ଗରେ ଏକ ଫାଟକ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଫାଟକ ସାମ୍ନାରେ ସେ ଯୀଶୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କୁ ଦେଖିଲା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ । 

ଟିନାଙ୍କ ୪ ପୁଅଝିଅ । ଦିନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ହିଂକିଂ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ହଠାତ ହୃଦଘାତ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଂଚିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ୬ଥର ପୁନର୍ଜୀବିତ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଘଟଣାଟି କେତେ ସତ କେତେ ମିଛ ତାହା କୁହାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ।

   Related Posts