Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ମହାକାଲ ମନ୍ଦିରରେ ଫିଲ୍ମି ଗୀତରେ ମହିଳାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ: ପୂଜାରୀ କହିଲେ, ଏହା ଅଭଦ୍ରାମୀ, କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବା ଉଚିତ

10/10/2021 at 7:46 PM

ଉଜ୍ଜେନ ୧୦/୧୦ : ଉଜ୍ଜେନ ସ୍ଥିତ ମହାକାଲ ମନ୍ଦିରରେ ଜଣେ ମହିଳା ଫିଲ୍ମି ଗୀତରେ ସୁଟିଂ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ମହିଳା ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଭିଡିଓ କରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫଲୋୟର୍ସ ଅଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ମହାକାଲ ମନ୍ଦିର ପୂଜାରୀ ଏହାକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରକୁ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଯାଉ ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ବିବାଦ ତେଜିବା ମହିଳା କ୍ଷମା ମାଗି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ମନୀଷା ରୋଶନ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ମହାକାଲ ମନ୍ଦିରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଗୀତ ‘ରଗ-ରଗ ମେଁ ଇସ ତୁ ସମାନେ ଲଗା’ କୁ ମିକ୍ସ କରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ମହାକାଲ ଜ୍ୟୋତିର୍ଲିଙ୍ଗାର ଠିକ୍ ଉପରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଓଁକାରେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ନିର୍ମିତ ସ୍ତମ୍ଭ ଉପରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ହିନ୍ଦୁ ସଂଗଠନଗୁଡ଼ିକ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ମନ୍ଦିରରେ ଏହି ଭଳି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ମହାକାଲ ମନ୍ଦିରର ବରିଷ୍ଠ ପଣ୍ଡିତ ମହେଶ ପୂଜାରୀ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଦେବସ୍ଥାନରେ ଏହିପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୀତରେ ଅପମାନଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଯଥାର୍ଥ ନୁହେଁ। ମହାକାଲ ହେଉଛି କୋଟି କୋଟି ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସର କେନ୍ଦ୍ର। ଏହି ସ୍ଥାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୀତ ପାଇଁ ନୁହେଁ। ସମସ୍ତ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ବାରଣ କରାଯିବା ଉଚିତ୍।

ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର ଜିଲ୍ଲା ସଂଯୋଜକ ପିଣ୍ଟୁ କୌଶଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମହିଳାମାନେ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମକୁ ଏହିପରି ଅପମାନ କରନ୍ତି, ତେବେ ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଉଜ୍ଜେନ କଲେକ୍ଟର ତଥା ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ।

ମନୀଷା ରୋଶନଙ୍କ ଘର ଇନ୍ଦୋରରେ। ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମହାକାଲ ମନ୍ଦିରର ଦୁଇଟି ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିବାଦ ବଢିବା ପରେ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ୭ ସେକେଣ୍ଡ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ୧୪ ସେକେଣ୍ଡ ଥିଲା। ମନୀଷା ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ଷମା ମାଗି ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ସଂଗଠନକୁ ଆହତ କରିବା ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନଥିଲା।

   Related Posts