Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ସରକାରୀ ବାସଭବନରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା : ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିଲା ବିବାଦ

4/11/2020 at 8:17 AM

ବରନ ୪/୧୧: ରାଜସ୍ଥାନରେ ବରନ ସହରରେ ପୋଲିସ୍ ଲାଇନରେ ମୁତୟନ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଲ୍ ରବୀନା ସହରିୟା ରାତିରେ ନିଜ ସରକାରୀ କ୍ବାର୍ଟରରେ ପଙ୍ଖାରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଜୀବନ ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ପରେ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶବକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ ଏବଂ ଉପଚାର ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷିତ କରି ଦେଇଥିଲେ।

ମୃତ ରବୀନା ସହାରିୟା,କେଲଓ୍ବାଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜନକପୁରୀ ଗାଁ ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ। ୩ବର୍ଷ ତଳେ ସେ ପୋଲିସ୍ ଚାକିରୀ ଜଏନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ଷେ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ରବୀନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା। କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ବିଚାରଧୀନ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ରହୁନଥିଲେ। ସୋମବାର ମଧ୍ୟ ପାରିବାରିକ ନ୍ୟାୟାଳୟରେ ହାଜର ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଲ୍ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ପୋଲିସ୍ ଲାଇନରେ ମୁତୟନ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଲ୍ ରବୀନା ସହାରିୟା ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ୍ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ମୃତ ରବିନାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହ ପରଠୁ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସବୁବେଳେ ମାଡ଼ପିଟ କରୁଥିଲା ଏବଂ ଧମକ ଦେଉଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ତା ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ରଖିଥିଲା ଏବଂ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ। ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର ସହିନପାରି ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଚରମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବାପା ପ୍ରତାରିତ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts