Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବିଷ ପିଇବା ପରେ ସୁସ୍ମିତା ଫୋନ୍ କରି ସ୍ବାମୀକୁ ଜଣାଇଲେ, ହେଲେ ନୃଶଂସ ସ୍ବାମୀ ଆସିଲାନି ଘରକୁ ; ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

21/10/2019 at 1:13 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୨୧|୧୦ : ବାଲେଶ୍ବର ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ହଳଦୀପଦା ପଞ୍ଚାୟତ ପରମାନନ୍ଦପୁର ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଜଣେ ମହିଳା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସବୁଠୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ହେଲା ମହିଳା  ବିଷପାନ କରି ସ୍ବାମୀକୁ ଫୋନଯୋଗେ ଜଣାଇବା ପରେ ବି ସ୍ବାମୀ ଆସିନଥିଲା । ଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଅପରପକ୍ଷରେ ଏକଥା ଜାଣିବାପରେ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ହିଁ ମହିଳାଙ୍କ ବାପ ଘର ଲୋକ ସଂପୃକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଓ ଦଅରକୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସ୍ବାମୀ ଓ ଦିଅରକୁ ଅଟକ ରଖିଛି ।

ହଳଦୀପଦା ପଞ୍ଚାୟତ ପରମାନନ୍ଦପୁର ଗାଁରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି  ।ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ ସୁସ୍ମିତା ମାହାଳିକ ।ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ନିଜ ଘର ରେମୁଣା ବ୍ଲକ ବଡପାଳ ଗାଁରେ ।ସ୍ବାମୀ ସତ୍ୟବାନ ମାହାଳିକ ଓ ଦିଅର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ମାହାଳିକଙ୍କ ସହ ମହିଳାଙ୍କ ପାରିବାରିକ କଳହ ହୋଇଥିଲା । ଝଗଡାପରେ ସ୍ବାମୀ ଓ ଦିଅର ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ରାଗ ଓ ଦୁଃଖରେ ସୁସ୍ମିତା ଦିନ ୧୦ଟା ବେଳେ ବିଷ ପିଇ ଦେଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଅସୁସ୍ଥବୋଧ ହୋଇଥିଲା ସେ ତୁରନ୍ତ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଜଣାଇଥିଲେ । ହେଲେ ସ୍ବାମୀ କଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇନଥିଲେ ।

 ଅପରାହ୍ଣ ୪ଟା ବେଳକୁ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମୁର୍ମୂଷୁ ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲ ନେଇଥିଲେ । ହେଲେ ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଘଟଣା ସମ୍ଫର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ବାପ ଘର ଲୋକେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ବାମୀ ଓ ଦିଅରକୁ ମେଡିକାଲ ପରିସରରେ ହିଁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଥିଲେ । ପରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଦୁହିଁ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ଅଟକ ରଖିଛି ।

   Related Posts