Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ସିଂହ ଖୁଆଡକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ମହିଳା, ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

4/11/2019 at 8:16 PM

ନ୍ୟୁୟର୍କ: ଆମେରିକା ନ୍ୟୁୟର୍କ ବ୍ରାନ୍ସ ଜୁରେ ଘଟିଥିଲା ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା। ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ଭ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଜନୈକା ମହିଳା ପରିଦର୍ଶକ ଅଚାନକ ସିଂହ ଖୁଆଡକୁ କୁଦିପଡିଥିଲେ। ସିଂହଟି ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଥିଲା। ମହିଳା ତାକୁ ଚିଡାଇବାରୁ ଯାହା ହେଲା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଦର୍ଶକ ତାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରିଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କୁ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ କର୍ମଚାରୀ ସିଂହ ଖୁଆଡରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଲୋକେ ନାନା ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଉଛନ୍ତି।

ମହିଳା ଖୁଆଡକୁ ଡେଇଁବା ମାତ୍ରେ ଆଫ୍ରିକାନ ଲାୟନଟି ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଆସି ଛିଡା ହୋଇଯାଇଥିଲା। ସମ୍ମୁଖରେ ସିଂହକୁ ଦେଖି ଯୁବତୀ ହାତ ହଲେଇବା ସହ ତାକୁ ଚିଡେଇଥିଲେ। ହେଲେ ସିଂହଟି ତାଙ୍କର କିଛି କରିନଥିଲା। ବରଂ ଅଚାନକ ତାକୁ ବାଡ ସେପଟରୁ ଦେଖୁଥିବା ଜଣେ ତା ବାଡ ଭିତରେ ଦେଖି ଆଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହିଁ ରହିଥିଲା। ତେବେ  ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ସହ  ଖୁଆଡରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବାହାର କରିଥିଲେ।

ତେବେ ଏହି ସମୟର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏହାକୁ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଲୋକେ ନିର୍ବୋଧ ବୋଲି ଉଲ୍ଳେଖ କରୁଛନ୍ତି। ଘଟଣା ନେଇ ବ୍ରାନ୍ସ ଜୁ ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଯୁବତୀ ନିଜେ ବାଡ ଡେଇଁଥିବା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ବି ଯାଇଥାନ୍ତା ବୋଲି  ଲେଖା ରହିଛି। ଯାହାକି ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ନିୟମର କଡା ଉଲ୍ଲଂଘନ ବୋଲି ଉଦ୍ୟାନ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଚେତାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।  

   Related Posts