Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଡ୍ୟାନ୍ସବାରରେ ପ୍ରେମନିଶା …ବାରଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରି ଏବେ ଥାନାରେ ବିବାହିତ ପ୍ରେମିକ

25/02/2020 at 12:52 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୫/୨: ବାର୍‌ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଦେଖି ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ । ଆଉ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କୁ ପ୍ରେମରେ ଫସାଇଲେ । ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ । ପରେ ଲୁଚିଛପି ଦୁହେଁ ବିବାହ ବି କଲେ । ପରେ ଯୁବକ ବିବାହିତ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ ବାର୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଜଣକ ଏବେ ପ୍ରତାରଣା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏନେଇ ସେ ସହିଦନଗର ଥାନା ପୁଲିସର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି । ସେ ହେଲେ କେଉଁଝର ଜିଲ୍ଲାର ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ମହାନ୍ତି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଶଶାଙ୍କ ଏକ ଆଇଟି ସେକ୍ଟରରେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା କୋଡବରୁଆଁ ଅଞ୍ଚଳର ଚମେଲି(ଛଦ୍ମନାମ) କଟକ ରୋଡରେ ଥିବା ଏକ ବାର୍‌ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଅଛନ୍ତି । ସେଠାକୁ ଶଶାଙ୍କ ପ୍ରତିଦିନ ମଦ ପିଇବାକୁ ଯାଆନ୍ତି । ୩ ବର୍ଷ ତଳେ ଉକ୍ତ ବାରରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଦିଆନିଆ ହୋଇଥିଲା । ବାର୍‌ ବାହାରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିଳାମିଶା ବଢ଼ିଥିଲା । ବିବାହର ମିଥ୍ୟା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଚମେଲିଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ହୋଟେଲକୁ ଡକାଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ଶଶାଙ୍କ । ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷେ ଏମିତି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ଶଶାଙ୍କଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଚମେଲି ଜିଦ୍‌ ଧରିଥିଲେ । ଅନେକ ବୁଝାଇବା ସତ୍ତେ୍ୱ ଚମେଲି ରାଜି ନ ହେବାରୁ ଶଶାଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରି ସହିଦନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଭଡ଼ା ଘରେ ରଖିଥିଲେ ।

ତେବେ ଶଶାଙ୍କ ବିବାହିତ ଓ ତାଙ୍କର ଏକ ସନ୍ତାନ ଅଛି ବୋଲି କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ମାସେ ତଳେ ଚମେଲି ଖବର ପାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ପଚରିବାରୁ ଶଶାଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ମାର୍‌ଧର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଏପରିକି ଘଟଣାକୁ ପ୍ରଘଟ ନ କରି ଭଡ଼ା ଘରେ ରହିବାକୁ ଶଶାଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରାଇଥିଲେ । ନହେଲେ ମାରିଦେବାକୁ ସେ ଚମେଲିଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ନିରୁପାୟ ହୋଇ ଚମେଲି ପୁଲିସର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୁଲିସ କେସ୍‌ ନମ୍ବର ୧୧୦/୨୦ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଶଶାଙ୍କଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସି ଦଫା ୩୪୧, ୩୨୩, ୪୧୭, ୪୯୩ ଓ ୫୦୬ ଲଗାଇଛି ।

   Related Posts