Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ଝିଅର ବାହାଘର ଦିନ ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ମାଲିକ ଖୋଲି ନେଲେ ଜିନିଷ – ପହଞ୍ଚିଲେ ପ୍ରଥମ ପତି , ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

28/11/2019 at 5:12 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର  ୨୮।୧୧ –  ପାଣିପାଗ ଭଳି ହଠାତ ବଦଳିଗଲା ବାହାଘରର ବାତାବରଣ।  ଝିଅର ବାହାଘର ପାଇଁ ବାଜ ସହ ନାଚ ଗୀତ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍‌ ଘଟିଥିଲା ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା । ପ୍ରଥମ ପତି  ବିବାହ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ସହ ଝିଅ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଝିଅ ଘରର ବିରୋଧ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେଠାରୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନେବା ପାଇଁ ଜିଦ୍‌ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।  ଭୁବନେଶ୍ବରରେ  ନୟାପଲ୍ଲୀରେ ପୋଲିସ  ବାହାଘରକୁ  ବନ୍ଦ କରିବାପାଇଁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛି ।  କାରଣ ଥିଲା ବର ରୋଷଣୀ କରି ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ହଠାତ ଆବିର୍ଭାବ ହୋଇଥିଲେ ଜଣେ ଯୁବକ। ଆଉ ଦାବି କରିଥିଲେ ବାହା ହେଉଥିବା କନିଆଁ ତାଙ୍କର ବୋଲି। 

ଗତ କାଲି ଥିଲା  ମଙ୍ଗନ ଆଜି ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର। ସାଜସଜ୍ଜା ସରିଥିଲା ଘର ଆଗରେ ଗେଟ୍  ଫୁଲ ଟଙ୍ଗା ହୋଇଥିଲା।   ନୟାପଲ୍ଲୀ  ଥାନା  ଆଇଆରସି ଭିଲେଜର ଭିଆଇପି କଲୋନିର ଗୋଟିଏ ଘରେ ବାହାଘର ପାଇଁ ସାଜସଜ୍ଜା ହୋଇଥିଲା ।  ଆଜିକାଲିର ମେହେନ୍ଦି  କରାଯାଉଥିବା ସହ  ନାଚଗୀତ  ବି ଚାଲିଥିଲା।  ହଠାତ ବାହାଘର ବେଦୀ ପାଖରେ ପହଁଚିଥିଲେ ଅନୁଗୁଳ ଅଞ୍ଚଳର ରାକେଶ ବାରିକ ନାମକ ଯୁବକ ।

  ହାତରେ ଥିଲା ବିବାହର ପ୍ରମାଣପତ୍ର ।   ଯେଉଁ  ଯୁବତୀ ବିଦେଶରେ ଚାକିରୀ କରିଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ବାହାହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି   ସେ କୁଆଡେ ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଥିଲେ।  ଯୁବତୀଙ୍କୁ  ରାକେଶ  କୋର୍ଟରେ ବିବାହ କରିଥିବାର କାଗଜ ଦେଖାଇଥିଲେ ।  ଏପରିକି ଦୁଇଜଣ ଝିଅର ପରିବାରଙ୍କ ସହମତି ଅନୁସାରେ ଏକତ୍ର ରହିଆସୁଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।   କିନ୍ତୁ କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ଝିଅ କୁ ପରିବାର ଲୋକେ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିଦେଉଛନ୍ତି ତାର ସୁରାକ ମଧ୍ୟ ରାକେଶ ପାଇନଥିଲେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ଖବର ପାଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଁଚିଥିଲା ନୟାପଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ।  ପୁଅ ପାଖରୁ ସମସ୍ତ କାଗଜପତ୍ର ଓ ମ୍ୟାରେଜ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦେଖିବା ପରେ ଝିଅ ଘରକୁ ବାହାଘର ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ ପୋଲିସ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ସହିତ ପୁଅକୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ସେଠାରୁ ହଟାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରାକେଶଙ୍କ ଏକାଜିଦି ଯୁବତୀ ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ନେଇକି ଯିବେ। 

ବାହାଘର ପ୍ରମାଣ ପତ୍ରରେ ପୁଅ ସହିତ ଆହୁରୀ ତିନିଜଣ ସାକ୍ଷୀ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ।  ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ ତାର ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଖୋଲି ସେଠାରୁ ହଟାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।  ଅନ୍ୟପଟେ ରାକେଶ ଅନୁଗୁଳ କୋର୍ଟରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଫେରାଇନେବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିବା ସୁଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ପୁର୍ବରୁ କୋର୍ଟରେ ବିବାହ କରିଥିବା ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅନ୍ୟ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜିହେଲେ କିପରି ।  ନା ପରିବାର ଲୋକେ ଝିଅକୁ ବାହାହେବାକୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ପୋଲିସର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ଜଣା ପଡିବ। ଓ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ। 

   Related Posts