Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେବାରୁ ମାଟି ଖୋଳି ନିଖୋଜ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ ! ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାରି ସ୍ବାମୀ ପୋତି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ !!

9/08/2019 at 4:55 PM

ଆନନ୍ଦପୁର ୯|୮: ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେବାରୁ ବାଡିରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ । ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାରି ସ୍ବାମୀ ପୋତିଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ସ୍ବାମୀ ଫେରାର ଥିବାବେଳେ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ। କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ନନ୍ଦିପଦା ଥାନା ଅଣା ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଅଣା ଗାଁର ପ୍ରଶାନ୍ତ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ବଡ଼ପୁଅ ପ୍ରଦୀପ ଯାତ୍ରାପାର୍ଟିରେ କାମ କରନ୍ତି । ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ ବ୍ୟବହାର ଓ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ବାପାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପଡୁନଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୯ ବର୍ଷ ତଳେ ବାଲେଶ୍ବର ଅଂଚଳର ସହ କଳାକାର ମଧୁସ୍ମିତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହ ପରେ ଘରଠାରୁ ଅଲଗା ଘର କରି ସେ ରହୁଥିଲେ। ତେବେ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସମୟରେ କଳହ ଲାଗିରହିଥିଲା ଓ ପ୍ରଦୀପ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମାରଧର କରୁଥିଲେ। ସ୍ବାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ୭ ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଲଗା ରହୁଥିବା ବେଳେ ପାଖାପାଖି ୩ ମାସ ହେବ ମଧୁସ୍ମିତାଙ୍କୁ ଘରେ ଦେଖିନଥିବା କହିଛନ୍ତି ପଡୋଶୀ । ଗାଏବ ଥିବା ମଧୁସ୍ମିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରିଲେ ସେ ଯାତ୍ରା ପାର୍ଟିରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଛି କହିଆସୁଥିଲା ପ୍ରଦୀପ।

କିଛି ଦିନ ହେବ ପ୍ରଦୀପଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରୁଥିବାରୁ ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଗତକାଲି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥାନ ଚିହ୍ନଟ କରି ଯାଇଥିଲା । ଆଜି ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମର ସହାୟତା ନେଇ ଚିହ୍ନଟ ସ୍ଥାନକୁ ଖୋଳିବା ପରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ପୋଲିସ ଆସିବା ଜାଣି ଗତକାଲିଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ପ୍ରଦୀପ । ମୃତ ମହିଳା ପ୍ରଦୀପଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧୁସ୍ମିତା ହୋଇଥିବା ନେଇ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ବାଡିରୁ ଜବତ ମୃତଦେହର ପ୍ରକୃତ ପରିଚୟ ମିଳିପାରିନାହିଁ । ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts