Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

କେମିତି ଏତେ କ୍ରୁର ହୋଇପାରେ ମଣିଷ !ମହିଳାଙ୍କ ଜିଭ, ଗାଲ ଓ ଗୋଟିଏ ସ୍ତନ କାଟିଦେଲେ ଶାଶୂଘର ଲୋକ, ପଢନ୍ତୁ ଜଣେ ବୋହୁର କରୁଣ କାହାଣୀ

13/01/2021 at 7:25 PM

ଇନ୍ଦୋର ୧୩/୦୧ : କଥାରେ ଅଛି କ୍ରୋଧ ମଣିଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଶତ୍ରୁ। କ୍ରୋଧ ମଣିଷର ବିଚାର ବୁଦ୍ଧି, ଚିନ୍ତା କରିବା କ୍ଷମତା ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥାଏ। ସେଥିପାଇଁ ମଣିଷ କ୍ରୋଧରେ ନାନା ଅପରାଧ କରିବସେ। ବେଳେ କ୍ରୁରତାର ସବୁ ସୀମା ବି ପାର କରିଦେଇଥାଏ। ପରିଣାମ ସଦୃଶ ପରେ କେବଳ ପଶ୍ଚାତାପ କରିଥାଏ। ଅପରାଧ ପାଇଁ ଦଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଭୋଗିଥାଏ।

ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ନାଗଦାରେ ଏହିଭଳି ଏକ ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଘଟଣା ଘଟିଛି। ନାଗଦା ବିଦ୍ୟାନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ନାରକୀୟ କାଣ୍ଡ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଛି। ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ସନ୍ଦେହରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ଶାଶୁ-ଶ୍ୱଶୁର ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମହିଳା ଘରେ ବନ୍ଦ କରି ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ। ମାଡ଼ ମାରି ସାରିବା ପରେ ଘର ବାହାରକୁ ଘୋଷାଡ଼ି ଆଣିଥିଲେ ଓ ମରିଯାଇଥିବା ଭାବି ଘର ବାହାରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଗଲେ। ପଡୋଶୀ ଲୋକ ସବୁ ଜାଣି ମଧ୍ୟ କେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନଥିଲେ। ପଡିଶା ଲୋକ ଚୁପଚାପ ଛିଡା ହୋଇ ତାମସା ଦେଖୁଥିଲେ।

ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଫେରାର ହେବାର ୧୦ ମିନିଟ ଯାଏଁ ଆହତ ମହିଳା ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିନଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିନଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ଇନ୍ଦୋର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ମହିଳାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଚିନ୍ତାଜନକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଡାକ୍ତର।

ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି କ୍ରୁରତା ଏଥିରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରିବ ଯେ ଶାଶୂଘର ଲୋକ ଖଣ୍ଡାରେ ମହିଳାଙ୍କ ଜିଭ, ଗାଲ, ଥୋଡୀ ଓ ଗୋଟିଏ ସ୍ତନ କାଟି ଦେଇଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କ ପାଟିରେ ଓ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟରେ ବେଲଣା ବାଡ଼ି ପୁରେଇ ଦେଇଥିଲେ। ମହିଳା ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୋଇ ପାଖ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ଗୁହାରି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିନଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ମରିଯାଇଥିବା ଭାବି ଶାଶୂଘର ଲୋକ ଘର ବାହାରେ ଛାଡି ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଗଲେ। 

ଏହି ମାମଲାରେ ବିରଲାଗ୍ରାମ ଥାନାରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ଶାଶୁ-ଶ୍ୱଶୁର ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି। ମହିଳାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ କୁତ୍ସିତ ପ୍ରୟାସ ଅନୁଯାୟୀ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି।

   Related Posts