Sunday, August 25, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅବିବାହିତ କହି ମେଜରଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ମହିଳା , ହନିମୁନ ଟ୍ରିପରେ ସାଢ଼େ ସାତ ଲକ୍ଷ ଟଂକା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଶୁଖିଲାରେ ଫେରିଲେ ମେଜର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୩-  ଦିନକୁଦିନ ବଢ଼ିଚାଲିଛି ଠକାମୀ । ନୂଆନୂଆ ପ୍ରକାର ବୁଦ୍ଧିଖଟାଇ ଠକ ଦେଖାଇ ଚାଲିଛନ୍ତି ଚକମା । ଜଣେ ମହିଳା ନିଜକୁ ଅବିବାହିତ କହି ମେଜରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମହିଳା ବିବାହ କରି ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିବା ପରେ ସବୁସତ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ଅଙ୍କୁର ନାମକ ଜଣେ ମେଜର ଏହି ଭାଣ୍ଡାମୀରେ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଫେସବୁକ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲେ । ମହିଳା ନିଜକୁ ଅବିବାହିତ କହି ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ । ତା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିଯିଵା ପରେ ମହିଳା ବିବାହ କରିବାକୁ ମେଜରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ମେଜର ମହିଳାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ମହିଳା ମେଜରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବା ପରେ ମେଜର ହନିମୁନ ଟ୍ରପ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ । ହନିମୁନ ଟ୍ରିପରେ ସାଢ଼େ ସାତ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଂକା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମହିଳା ମେଜରଙ୍କୁ ଧରାଛୁଆଁ ଦେଇ ନଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ବାହାନା ଦେଖାଇ ଏଡ଼ାଇଦେଇଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ମେଜରଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଆସିଥିଲା । ସେ ହନିମୁନ ଟ୍ରିପରୁ ଫେରିବାପରେ ଥାନାରେ ଏତାଲା ଦେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି, ମହିଳା ନିଜକୁ ଅବିବାହିତା କହୁଥିଲେ ବି ତାଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ଓ ସଂସାର ଅଛି । ଏହି ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ପଛରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ହାତ ଥିବା କଥା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ । ମହିଳା ଫେସବୁକରେ ନକଲି ଫେସବୁକ ଆଇଡ଼ି କରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଫସାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ମହିଳା ନିଜର ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ ବୋଲି କହୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ ୨୪ ନୁହେଁ ୪୬ ବର୍ଷ ବୟସ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ ।

ଏହିଘଟଣାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

1055 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର