Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

କଳକୀ ମାତାଙ୍କ କୋପ ଅଛି କହି ମହିଳାଙ୍କୁ ୧୭ ମାସ ହେଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଚାଲିଥିଲେ ଭଣ୍ଡ ବଙ୍ଗାଳି ବାବା

17/11/2018 at 2:03 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୧୧ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଭିରର ଅଂଚଳରୁ ଆସିଛି ଲଜ୍ଜା ଜନକ ଖବର | ଜଣେ ୩୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ଗତ ୧୭ ମାସ ହେଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଆସୁଥିଲେ ଜଣେ ବଙ୍ଗାଳି ବାବା | ପୀଡିତାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଉକ୍ତ ଭଣ୍ଡ ବାବା ତାଙ୍କୁ ଗତ ୧୭ ମାସ ହେଲା ତାଙ୍କୁ ଡରେଇ ଧମକେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଆସୁଥିଲେ | ବାବାଙ୍କ କଥା ନ ମାନିଲେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ କ୍ଷତି ହେବ ବୋଲି କହି ଉକ୍ତ ଭଣ୍ଡ ବାବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା |
ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭଣ୍ଡ ବାବା ହେଲେ ଅଜୟ ହରିପ୍ରଦ ଚୌଧୁରୀ | ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ଏବଂ ଗୁଣି ଗାରେଡି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି | ସେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିରଧୂମ ଜିଲ୍ଲାର ଇଶ୍ୱକପୁର ଗାଁର ନିବାସୀ | ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ସେ ଭିରରରେ ବେଙ୍ଗଲୀ ବାବା ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା | କଳକୀ ମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି ବୋଲି କହି ସେ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳରେ ଅପପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ | ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ୱାସ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବା ସେହି ଅଂଚଳର କିଛି ଲୋକ ବାବାଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ |

ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବିକ, ବିବାହର ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇନଥିଲା | ବାବାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମର ଆଶା ନେଇ ମହିଳା ବାବାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ବାବା ମହିଳାଙ୍କୁ କହିଥିଲା ଯେ, କଳକୀ ମାତା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କୁ କିଛି ତନ୍ତ୍ର ପୂଜା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସନ୍ତାନ ଆଶାରେ ମହିଳା ବାବାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

୨୦୧୭ ମସିହା ମେ ମାସରୁ ୨୦୧୮ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଯାଏଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାବା ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଚାଲିଥିଲେ | ତେବେ ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କାହାକୁ ଜଣେଇଲେ କଳକୀ ମାତା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର କ୍ଷତି ଘଟେଇବେ ବୋଲି କହି ବାବା ମହିଳାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଡରେଇ ଆସୁଥିଲା | ବାବାଙ୍କ କଥାରେ ଡରିଯାଇ ମହିଳା କାହାକୁ ନକହି ଚୁପଚାପ ସବୁ ସାହିଯାଉଥିଲେ | ଶେଷରେ ସାହସ ଜୁଟେଇ ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାବା ନାଁରେ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ |

ମହିଳାଙ୍କ ମାମଲା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ବାବାକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି | କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ୪ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବା ପାଇଁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛି |

   Related Posts