Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ରାସ୍ତାରେ ଦେଖିଲେ କରୋନା : ରାଗିପାଚି ଲାଲ ହୋଇଗଲେ ମହିଳା, ଚପଲ ଖୋଲି ବାଡେଇଲେ

21/04/2020 at 7:15 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୪ : ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ ଭୟାବହ କମିବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ | କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଦେଶରେ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନକୁ ମେ ୩ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢିଆ ଦିଆଯାଇଛି | ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବାକୁ ଓ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ପାଳନ କରିବାକୁ ସରକାର ବାରମ୍ବାର ଅପିଲ କରୁଛନ୍ତି | ଘରେ ରହି ଲୋକେ ନାନା ଉପାୟରେ ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି | କିଏ ରୋଷେଇ କରୁଛି ତ କିଏ ପେଣ୍ଟିଙ୍ଗ କରୁଛି | କିଏ ପୁଣି ଘରେ ବସି ଅଫିସ କାମ କରୁଛି | କିଏ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି | ଆଉ କିଏ ଟିକଟକରେ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହାଭିତରେ ଏକ ଟିକଟକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଜଣେ ମହିଳା ରାସ୍ତାରେ ଲାଗିଥିବା କରୋନା ଭାଇରସ ଷ୍ଟିକରକୁ ଦେଖି ଚପଲରେ ବାଡ଼ଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ରାଜସ୍ତାନ ଵାଲେତାରାର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ରାସ୍ତାରେ କରୋନା ଷ୍ଟିକର ଲାଗିଛି ଏବଂ ପାଖରେ ଲେଖା ହେଇଚି କରୋନାକୁ ହରାଇବାର ଅଛି | ଜଣେ ମହିଳା ଯେମିତି ଏହି ଷ୍ଟିକରକୁ ଦେଖିଲେ ଚପଲ କାଢି ରାସ୍ତାକୁ ଜୋର ଜୋରରେ ବାଡ଼େଇବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ହସ ଛୁଟୁଛି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭିଡିଓକୁ ଦୂରରୁ ରେକଡିଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟିମ ରାଜସ୍ତାନ ନାଁର ଟିକଟକ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଭିଡିଓ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି “କରୋନାକୁ ଚପଲ ମାଡ…’

ଭିଡିଓକୁ ଟିକଟକରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୮ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି | ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଲାଇକ କରିବା ସହ ୨୦୦ ଅଧିକ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ତରଫରୁ ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଭାରତରେ କରୋନା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୯୦ ପାରି କରିଥିବାବେଳେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୮ ହଜାର ପାରି କରିସାରିଛି | ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୩୨୫୨ ରୋଗୀ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ କମ କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଅର୍ଥ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୨୦ ତାରିଖରୁ କିଛି ନିୟମ କୋହଳ କରାଯାଇଛି |

   Related Posts