Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ରାସ୍ତାରେ ଦେଖିଲେ କରୋନା : ରାଗିପାଚି ଲାଲ ହୋଇଗଲେ ମହିଳା, ଚପଲ ଖୋଲି ବାଡେଇଲେ

21/04/2020 at 7:15 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୪ : ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ ଭୟାବହ କମିବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ | କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଦେଶରେ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନକୁ ମେ ୩ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢିଆ ଦିଆଯାଇଛି | ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବାକୁ ଓ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ପାଳନ କରିବାକୁ ସରକାର ବାରମ୍ବାର ଅପିଲ କରୁଛନ୍ତି | ଘରେ ରହି ଲୋକେ ନାନା ଉପାୟରେ ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି | କିଏ ରୋଷେଇ କରୁଛି ତ କିଏ ପେଣ୍ଟିଙ୍ଗ କରୁଛି | କିଏ ପୁଣି ଘରେ ବସି ଅଫିସ କାମ କରୁଛି | କିଏ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି | ଆଉ କିଏ ଟିକଟକରେ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହାଭିତରେ ଏକ ଟିକଟକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଜଣେ ମହିଳା ରାସ୍ତାରେ ଲାଗିଥିବା କରୋନା ଭାଇରସ ଷ୍ଟିକରକୁ ଦେଖି ଚପଲରେ ବାଡ଼ଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ରାଜସ୍ତାନ ଵାଲେତାରାର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ରାସ୍ତାରେ କରୋନା ଷ୍ଟିକର ଲାଗିଛି ଏବଂ ପାଖରେ ଲେଖା ହେଇଚି କରୋନାକୁ ହରାଇବାର ଅଛି | ଜଣେ ମହିଳା ଯେମିତି ଏହି ଷ୍ଟିକରକୁ ଦେଖିଲେ ଚପଲ କାଢି ରାସ୍ତାକୁ ଜୋର ଜୋରରେ ବାଡ଼େଇବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ହସ ଛୁଟୁଛି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭିଡିଓକୁ ଦୂରରୁ ରେକଡିଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟିମ ରାଜସ୍ତାନ ନାଁର ଟିକଟକ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଭିଡିଓ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି “କରୋନାକୁ ଚପଲ ମାଡ…’

ଭିଡିଓକୁ ଟିକଟକରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୮ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି | ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଲାଇକ କରିବା ସହ ୨୦୦ ଅଧିକ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ତରଫରୁ ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଭାରତରେ କରୋନା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୯୦ ପାରି କରିଥିବାବେଳେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୮ ହଜାର ପାରି କରିସାରିଛି | ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୩୨୫୨ ରୋଗୀ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ କମ କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଅର୍ଥ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୨୦ ତାରିଖରୁ କିଛି ନିୟମ କୋହଳ କରାଯାଇଛି |

   Related Posts