Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଗଳାରେ ହେଉଥିଲା ଯନ୍ତ୍ରଣା, କରୋନା ସନ୍ଦେହରେ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

7/04/2020 at 10:11 AM

କପୁରଥଲା ୭।୪: ବିଶ୍ବବ୍ୟାପୀ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଛି କରୋନା । ସାରା ବିଶ୍ବରେ ପ୍ରାୟ ୭୫ ହଜାର ଲୋକଙ୍କର କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଆତଙ୍କ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି କାରଣରୁ କରୋନା ହୋଇଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଥିବା ଘଟଣାମାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଭଳି ଏକ ମାମଲା ପଞ୍ଜାବର କପୁରଥଲାରେ ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପଞ୍ଜାବର କପୁରଥଲାରେ ଜଣେ ୬୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା କରୋନା ହୋଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ମୃତକ ଖୁର୍ମପୁର ଗାଁର ସନ୍ତୋଷ କୌର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶବକୁ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି । ସନ୍ତୋଷ କୌରଙ୍କର ୪ଝିଅ ଅଛନ୍ତି, ସମସ୍ତେ ବିବାହିତ । ଗତ ବର୍ଷ ସନ୍ତୋଷଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ସନ୍ତୋଷ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ରହୁଥିଲେ ।

କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ଗଳା ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ଖାଉଥିଲେ । ଗଳାରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ସନ୍ତୋଷ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଛି । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ପଡୋଶୀ ମହିଳାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଦୂରେଇ ରହୁଥିଲେ । ମୃତକଙ୍କ ବଡ ଝିଅ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ଆଉ ଫୋନ୍ ଉଠାଇ ନଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ପଡୋଶୀ ତାଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଦେଖିଥିଲେ ସନ୍ତୋଷ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସିଭିଲ ହସ୍ପିଟାଲର ଏସଏମଓ କମଲ କିଶୋର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୃତକଙ୍କ ନିକଟରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ନାହିଁ । କୌଷଣ ବିଷାକ୍ତ ଜିନିଷ ଖାଇବା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପରେ ପରିବାର ଲୋକକୁ ଶବ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଞ୍ଜାବରେ ପ୍ରାୟ ୮୦ ଜଣ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଦ୍ବାରା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇସାରିଲେଣି । ଏଥିଯୋଗୁଁ ୭ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୪ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ସାରା ଦେଶରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ୪୨୮୧, ଯେଉଁଥିରୁ ୧୧୧ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts