Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ନୃଶଂସ ମା’! ଶାସନ ନାଁ​‌ରେ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିଲେ ମହିଳା, ୧୨ ବର୍ଷରୁ କାଳ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ ପୁଅ ୪୧ ବର୍ଷରେ ଉଦ୍ଧାର

1/12/2020 at 8:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୧୨: ନୃଶଂସ ପାଲଟିଗଲା ଜନ୍ମ କଲା ମା’। ନିଜ ପୁଅକୁ ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲା ୨୮  ବର୍ଷ। କେବଳ ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପୁଅକୁ ସ୍କୁଲ୍‌ରୁ ବାହାର କରି ବନ୍ଦ ଓ ଅନ୍ଧାର କୋଠରୀ ଭିତରେ ଦୀର୍ଘ ୨୮ ବର୍ଷ ରଖିବା ଘଟଣା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇଦେଇଛି। ୪୧ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବି ଦାନ୍ତ ନଥିବା ବେଳେ ଦେହ ସାରା ଘା ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଏଭଳି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ସ୍ବିଡେନ୍‌ର ଦକ୍ଷିଣ ଷ୍ଟକହୋମରେ ଘଟିଛି। ଜଣେ ମା ତା ପୁଅକୁ ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରୁ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଏକ କୋଠରୀରେ ୨୮ ବର୍ଷ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥିଲା। ତାଙ୍କର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଆଣିବା ସହ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ସହ ମହିଳା ନିଜ ପୁଅକୁ ଆକଟ କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ଅମାନବୀୟ ଭାବେ ବନ୍ଦ କରି ରଖିବା କଥା ବିଶ୍ବାସ ହେଉନାହିଁ ବୋଲି ନିଜର ପରିଚୟ ଗୋପନ ରଖି କହିଛନ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ। ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦାନ୍ତ ନଥିବା ବେଳେ ଠିକ୍‌ ଭାବେ କଥା ବି ହୋଇପାରୁନଥିବା ପୋଲିସ ପ୍ରବକ୍ତା ଓଲା ଓଷ୍ଟରଲିଙ୍ଗ ଏଏଫ୍‌ପି କହିଛନ୍ତି।

ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବା କୋଠରୀ ବହୁ ଦିନ ହେଲା ସଫା ହୋଇନଥିବାରୁ ସେଠାରେ ପରିଶ୍ରା, ମଳ ଆଦି ପଡ଼ିରହିବା ସହ ଅତି ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେଉଥିଲା। ସେଠାରେ ରହି ରହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶରୀର ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇସାରିଛି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଥିବା ଆଘାତ ଏତେ ବିପଦ ଜନକ ନୁହେଁ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସେପଟେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଅସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତଙ୍କ ମା’।

   Related Posts