Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ମେଟ୍ରୋରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୁବକଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ପୁରା ଘଟଣା : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡ଼ରେ ପୋଲିସ

18/06/2019 at 2:16 PM

ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଚଳନ୍ତା ଏସ୍କାଲେଟରରେ ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯୁବକ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା । ଘଟଣା ଷ୍ଟେସନର ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା । ଯୁବକ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର ପରେ ମହିଳା ଯୁବକକୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ । ମହିଳା ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପାଟି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି ଶୁଣିନଥିଲେ । ମାମଲା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପ୍ରସାଶନର ନିଜ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା ।

ଘଟଣା ହରିୟାଣା ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଅଞ୍ଚଳର । ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖ ୯ଟାରେ ଘଟିଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ।  ମହିଳା ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ଇଣ୍ଟରିୟର ଡିଜାଇନର । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୁରୁଗ୍ରାମର ହୁଡା ସିଟି ସେଣ୍ଟର ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା । ମହିଳା ଶପିଂ କରି ଫାଷ୍ଟ ଫ୍ଲୋରରୁ ଏସ୍କାଲେଟରରେ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଉଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପଛପଟେ ଜଣେ ଯୁବକ ଅଶ୍ଳୀଳ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ମହିଳା ପଛକୁ ବୁଲି ଯୁବକକୁ ଗୋଟିଏ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ ଏବଂ ପାଟି କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି ଶୁଣିନଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ଯୁବକ ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲା । ମହିଳା ନିକଟସ୍ଥ ଥାନାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଥାନା ସେ ସମୟରେ ବନ୍ଦ ଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ମହିଳା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଟ୍ୱିଟ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳାଙ୍କୁ ମେଟ୍ରୋରେ ଫ୍ରି ରାଇଡ୍ ଦରକାର ନାହିଁ, ସୁରକ୍ଷା ଦରକାର । ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ । ଜଣେ ମହିଳା ଏକ ବୁଲିବା ପାଇଁ ରାତି ୯ଟା କଣ ବିଳମ୍ବ ସମୟ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ମହିଳାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡ଼କୁ ଆସିଛି ଗୁରୁଃଗ୍ରାମ ପୋଲିସ । ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଅଧିକାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । 

   Related Posts