Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ମେଟ୍ରୋରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୁବକଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ପୁରା ଘଟଣା : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡ଼ରେ ପୋଲିସ

18/06/2019 at 2:16 PM

ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଚଳନ୍ତା ଏସ୍କାଲେଟରରେ ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯୁବକ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା । ଘଟଣା ଷ୍ଟେସନର ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା । ଯୁବକ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର ପରେ ମହିଳା ଯୁବକକୁ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ । ମହିଳା ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପାଟି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି ଶୁଣିନଥିଲେ । ମାମଲା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପ୍ରସାଶନର ନିଜ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା ।

ଘଟଣା ହରିୟାଣା ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଅଞ୍ଚଳର । ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖ ୯ଟାରେ ଘଟିଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ।  ମହିଳା ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ଇଣ୍ଟରିୟର ଡିଜାଇନର । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୁରୁଗ୍ରାମର ହୁଡା ସିଟି ସେଣ୍ଟର ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା । ମହିଳା ଶପିଂ କରି ଫାଷ୍ଟ ଫ୍ଲୋରରୁ ଏସ୍କାଲେଟରରେ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଉଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପଛପଟେ ଜଣେ ଯୁବକ ଅଶ୍ଳୀଳ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ମହିଳା ପଛକୁ ବୁଲି ଯୁବକକୁ ଗୋଟିଏ ଚାପୁଡା ମାରିଥିଲେ ଏବଂ ପାଟି କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି ଶୁଣିନଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ଯୁବକ ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲା । ମହିଳା ନିକଟସ୍ଥ ଥାନାକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଥାନା ସେ ସମୟରେ ବନ୍ଦ ଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ମହିଳା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଟ୍ୱିଟ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳାଙ୍କୁ ମେଟ୍ରୋରେ ଫ୍ରି ରାଇଡ୍ ଦରକାର ନାହିଁ, ସୁରକ୍ଷା ଦରକାର । ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ । ଜଣେ ମହିଳା ଏକ ବୁଲିବା ପାଇଁ ରାତି ୯ଟା କଣ ବିଳମ୍ବ ସମୟ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ମହିଳାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡ଼କୁ ଆସିଛି ଗୁରୁଃଗ୍ରାମ ପୋଲିସ । ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଅଧିକାରୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । 

   Related Posts