Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଲଗାତାର ୧୦ମ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ଜିତିଲା ଭାରତ, କୋହଲି କହିଲେ-ରୋହିତ ଏବଂ ବୁମରାହଙ୍କ ବିନା ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜ୍ ଜିତିବା ବଡ କଥା

6/12/2020 at 9:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୨ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜକୁ ୨-୦ରେ ଆଗୁଆ ଜିତି ନେଇଛି ଭାରତ । ଟିମର ଅଲରାଉଣ୍ଡ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବଳରେ ଚିତପଟାଙ୍ଗ ମାରିଛି ଘରୋଇ କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ । ତେବେ ଏହା ପରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଜଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିନା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜ ଜିତିବା ଟିମ ପାଇଁ ମହତ୍ତ୍ବ ରଖୁଛି । କୋହଲି ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ପାଣ୍ଡ୍ୟା ୨୨ ଟି ବଲରୁ ଧୂଆଁଧାର ୪୨ ରନର ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଭାରତ ୨ୟ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟିକୁ ୬ ଓ୍ବିକେଟରେ ଜିତିବା ସହିତ ସିରିଜକୁ ୨-୦ରେ ଜିତି ନେଇଛି ।

ସିରିଜର ୩ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ଖେଳାଯିବ । ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଏହି ବିଜୟ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ବ ରଖୁଛି । ଟିମରେ ରୋହିତ ଏବଂ  ବୁମରାହଙ୍କ ଭଳି ଅନୁଭବି ଖେଳାଳୀ ନାହାନ୍ତି । ତଥାପି ଆମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛୁ । ତେଣୁ ଟିମ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଗର୍ବର କଥା ।

ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଇପିଏଲ ବେଳେ ଜଂଘ ମାଂସପେଶୀରେ ଆଘାତ ଲାଗିବା କାରଣରୁ ସିରିଜରୁ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି । ବୁମରାହଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୪ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ୍ ସିରିଜ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଉଛି । କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ୨ୟ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟିର ମ୍ୟାନ ଅଫ ଦ ମ୍ୟାଚ୍ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଟିମର ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନିଜ ଦମରେ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଟିମରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଆଗାମୀ ୪ ରୁ  ୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଟିମ ପାଇଁ ଜଣେ ଭରସାଯୋଗ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ହେବେ ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ।

   Related Posts