Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ଭାରତୀୟ ଫ୍ୟାନସ୍ ଚାହିଁଲେ ଫେରିପାରେ ବିଶ୍ୱକପର ଚମକ୍, ନ ହେଲେ କଣ୍ଟ୍ରି କ୍ରିକେଟ୍ ମାହୋଲରେ ଖେଳାଯିବ ମ୍ୟାଚ୍

13/07/2019 at 10:52 PM

ଲର୍ଡସ:  ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡର ଲର୍ଡସ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ୍ ର ଦ୍ୱାଦଶ ସଂସ୍କରଣ। ହେଲେ ଯାହା ଜଣାପଡିଲାଣି  ବିଶ୍ୱ କପ୍ ନୁହେଁ ରବିବାର ଇଂଲଣ୍ଡର କୌଣସି କଣ୍ଟ୍ରି କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଏଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ବିଶ୍ୱକପ୍ କ୍ରିକେଟ ପାଇଁ ଯେଉଁ ମହୋଲ ଏଠାରେ ରହିବା କଥା ତାହା କିନ୍ତୁ ଏବେ ଅନୁଭବ ହେଉନି ।  ଭାରତ ଫାଇନାଲକୁ ଯିବା ଏକପ୍ରକାର ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା।  ଏଣୁ ଆଗରୁ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ସବୁ ଟିକେଟ୍ କିଣି ନେଇଯାଇଥିଲେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ । ହେଲେ ତାଙ୍କ ଦଳ କିନ୍ତୁ ସେମିରୁ ଫେରିଯାଇଛି। ଏଣୁ ଯାହା ଜଣାପଡୁଛି  ଟିକେଟ କିଣିଥିବା ଲୋକେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବାକୁ  ଆସି ନ ପାରନ୍ତି। ଏଣୁ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଫାଇନାଲରେ ଏବେ ୱାନଡେର ଉତ୍ସାହ ବି ପରିଲଖିତ ହେଉନି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଛନ୍ତି ଏବେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଖେଳାଳି।

ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଟିମ୍ ର ଜିମ୍ମି ନିସମ ଏ ନେଇ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଏକ ମ୍ୟାସେଜ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣମାନେ ନ ହେଲେବି ବାସ୍ତବ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ଖେଳ ଦେଖିବାର ଗୋଟିଏ ମୌକା ନିଶ୍ଟିତ ମିଳିବା ଦରକାର ବୋଲି ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି। ଜିମ୍ମି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରୀୟ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ ଯଦି ଆପଣମାନେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ନଥାନ୍ତି ତେବେ କିଣିଥିବା ଟିକେଟ୍ ଅଧିକାରୀକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଫେରାଇ ଦିଅନ୍ତୁ।

ଆମେ ଜାଣିଛୁ ଏହି ସମୟରେ ଟିକେଟର ମୂଲ୍ୟ ବହୁତ ଉଚ୍ଚା ବି ହୋଇ ପାରେ। ହେଲେ ଧନିକଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ନ ହେଲେବି ବାସ୍ତବ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଟିକେଟ୍ ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଜିମ୍ମି। ତେବେ ଏଥିରୁ କିଛି ଲାଭ ମିଳିବା ଭଳି ପ୍ରତିତ ହେଉନି। କାରଣ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରେମୀ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ କ୍ୟାନସଲ କରି ନିଜର ପରବର୍ତ୍ତି ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ବି କରିସାରିବେଣି। ଏଣୁ କେବଳ ଇଂଲଣ୍ଡ ସପକ୍ଷ କ୍ରିଡାପ୍ରେମୀଙ୍କ ଗହଣରେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ ବୋଲି ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଟିମ୍ ନିଶ୍ଟିତ ହୋଇଗଲାଣି। ଯାହାକି ଇଂଲଣ୍ଡର କୌଣସି ଘରୋଇ କଣ୍ଟ୍ରିକ୍ରିକେଟ ଠାରୁ କିଛି ଅଧିକ ହୋଇ ନପାରେ ବୋଲି ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଖେଳାଳି ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି। 

   Related Posts