Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପିଲା ଦିନରୁ ମିଶିକି ପଢୁଥିଲେ : ପ୍ରେମିକାକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନନ୍ଦନ

3/03/2019 at 4:35 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୩/୩ : ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ୱିଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି | ପାକିସ୍ତାନ ସେନା ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିବା ପରଠାରୁ ସମଗ୍ର ଦେଶ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲା | ସେ ସକୁଶଳ ଶତ୍ରୁ ଦେଶରୁ ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଭାରତର ସିଂହ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ଦେଶବାସୀ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି |


ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବାୟୁସେନାରେ ସ୍କ୍ୱାଡ୍ରନ ଲିଡର ଥିଲେ | ଉଭୟ ପିଲା ଦିନୁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ | ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷା ସାରିବା ପରେ ଉଭୟ ଅଭିନନ୍ଦନ ଏବଂ ତନ୍ବୀ ମାଇକ୍ରୋବାୟୋଲୋଜି ପଢିଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା | ଏହାପରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଅଭିନନ୍ଦନ ଏବଂ ତନ୍ବୀଙ୍କ ୨ ଶିଶୁ |


୧୯୮୩ ମସିହା ଜୁନ ୨୧ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ଅଭିନନ୍ଦନ | ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ପିତା ସିଂହକୁଟ୍ଟୀ ବର୍ଦ୍ଧମାନ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାରେ ପାଇଲଟ ଥିଲେ | ସେ ମିଗ-୨୧ ବିମାନ ଉଡାଇଛନ୍ତି | ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଅବସର ନେଇଥିଲେ |


ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ପିତା କାର୍ଗିଲ ଯୁଦ୍ଧ ସମୟରେ ବାୟୁସେନାର ମୀରାଜ ସ୍କ୍ୱାଡ୍ରନ ର ମୁଖ୍ୟ ଅପରେସନ ଅଫିସର ଥିଲେ | ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ଜେଜେବାପା ମଧ୍ୟ ବାୟୁସେନାରେ ଥିଲେ | ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ମା’ ଶୋଭା ବର୍ଦ୍ଧମାନ ଜଣେ ଡାକ୍ତର | ସେ ଫ୍ରିରେ ଦୁନିଆର ବହୁତ ଜାଗାରେ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଜଣେ ସ୍ୱୟଂ ସେବକ |

   Related Posts