Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣାକଲା ଆପ୍‌, ତାଲିକାରେ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ
  • ||
  • ଆସେସ୍‌ ସିରିଜ୍ କବଜା କଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪-୦ରେ ମୂଳପୋଛ କରି ଇତିହାସ ରଚିଲା କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୪୪୫୨ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୦୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମୋହନା: ଅଟୋ-ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ମଦ ଟେନସନ୍: ଅନଲାଇନ୍ ବୁକିଂ କିନ୍ତୁ ଅଫଲାଇନ୍‌ରେ ବ୍ଲାକ୍, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମୁଡ୍ ଅଫ୍

26/05/2020 at 6:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୬|୦୫: ନାଁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍, କିନ୍ତୁ ଅଫ୍ ଲାଇନ୍‌ରେ ହେଉଛି ମଦ କାରବାର । ଲୁଚାଛପାରେ ଡରିମରି ଚାଲିଛି ବେପାର । କିଛି ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ହୋଇଯାଉଛି ଆଉଟ ଅଫ୍ ଷ୍ଟକ୍ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମୁଡ୍ ଖରାପ । ମଦ ଟିକକ ପାଇଁ ଏ ଦୋକାନରୁ ସେ ଦୋକାନ ଧାଉଁଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଆଜିଠୁ ଟୁଇନ ସିଟିରେ ସ୍ବିଗୀ ଓ ଜମାଟୋରେ ମଦ ଡେଲିଭରୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ଗଡ଼ବଡ଼ ହେଉଛି ଅନଲାଇନରେ ମଦର ହୋମ୍ ଡେଲିଭରୀ  । ଅନଲାଇନରେ ବୁକ୍ କଲେ ଘରେ ମଦ ପହଞ୍ଚୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏକଥା ଆମେ କହୁନୁ, କହୁଛନ୍ତି ଅନଲାଇନରେ ମଦ ବୁକ୍ କରିଥିବା ଲୋକେ। ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ, ବୁକିଂର ଦିନକ ପରେ ବି ମଦ ପହଞ୍ଚିଲାନାହିଁ । ଆଉ କିଛିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ହେଲା ମଦ ଦୋକାନୀ ଦେଇଥିବା ନମ୍ବରକୁ କଲ୍ କଲେ କିମ୍ବା ମେସେଜ୍ କଲେ ଉତ୍ତର ମିଳୁନି । ସେପଟେ କିନ୍ତୁ କାଉଣ୍ଟରରେ ଗହଳି କମୁନି । କାଉଣ୍ଟରରେ କାହାକୁ ମଦ ଡେଲିଭରି ହେବନି ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ବି କିଛି ଦୂରରେ ଦୋକାନୀ ମଦ ଯୋଗାଇ ଦେଉଛନ୍ତି ।

କଟକ ସହରର ବିଭିନ୍ନ ମଦ ଦୋକାନ ଆଗରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଭିଡ । ଭିଡ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଏବଂ ଆଇନଶୃଂଖଳା ରକ୍ଷା ଲାଗି ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ ହୋଇଛନ୍ତି । କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଘଉଡାଇବାଲାଗି ପୋଲିସକୁ କସରତ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।  ଟଙ୍କା ଦେଇ ଲୋକେ କାଉଣ୍ଟରରୁ ମଦ କିଣି ନେଉଛନ୍ତି । ଦୋକାନୀ ହ୍ବାଟ୍‌ସ ଆପ୍‌ ନମ୍ବର ଜାରି କରିଛନ୍ତି, ହେଲେ ଯୋଗାଯୋଗ କଲେ କାଉଣ୍ଟର ନିକଟକୁ ଆସି ନେଇଯିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି । କାଉଣ୍ଟରରୁ ନେଲେ ବି ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଡେଲିଭରୀ ଚାର୍ଜ ଦେବାକୁ ପଡୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କେବଳ କଟକ କି ଆନନ୍ଦପୁର ନୁହେଁ, ରାଜ୍ୟର ଅଧିକାଂଶ ସ୍ଥାନରେ ଏମିତି ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଅବକାରୀ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ କିନ୍ତୁ କାଉଣ୍ଟରରେ ମଦ ବିକ୍ରି କଥାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

ଗତକାଲି ସବୁ ମଦ ଦୋକାନ ଆଗରେ ଦୋକାନୀ ଅନଲାଇନ୍ ବୁକିଂ ପାଇଁ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଏବଂ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ ନମ୍ବର ଲେଖା ପୋଷ୍ଟର ମାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆଜି ସେସବୁ ଗାୟବ ହୋଇ ଯାଇଛି । କଥା ହେଉଛି ଦିଲ୍ଲୀ, ତାମିଲନାଡୁରେ ଅନଲାଇନ ମଦ ବିକ୍ରି ସ୍ବାଭାବିକ ଭାବେ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଓଡ଼ିଶାରେ କାହିଁକି ଗଡ଼ବଡ଼ ହେଉଛି ଏଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି।  

   Related Posts