Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||

ଲକଡାଉନ୍ ବେଳେ ମନ୍ଦ ବୁଦ୍ଧି ବେଶୀ : ଦାମୀ ଗାଡିରେ ଚାଲିଥିଲା ମଦ ବେପାର, ଗାଡି ସହ ପୋଲିସ ଧରିଲା କିନ୍ତୁ ଥାନାରେ ଜାମିନ ଦେଲା

1/05/2020 at 3:08 PM

ସାଲେପୁର, ୦୧|୦୫:  ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସାଲେପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ବେଧଡ଼କରେ ଚାଲିଛି ଚୋରା ମଦ କାରବାର । ଯେତେବେଳେ ଲୋକେ ଘରୁ ବାହାରୁ ନାହାଁନ୍ତି, ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ମିଳୁନି ସେତେବେଳେ କିନ୍ତୁ ମଦ ମାଫିଆମାନେ  ପାନ ଦୋକାନ, ବାଉଁଶ ବୁଦା, ନଦୀ ପଠାରେ ଚୋରା ମଦ କାରବାର ଚଲାଇଛନ୍ତି। ଏମିତିକି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଇଲୋକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବେପାରୀ ବି ଚୋରା ମଦ କାରବାରରେ ମାତିଲେଣି । ଏମିତି ଏକ ଖବର ଏବେ ସାଲେପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ମିହିର ଦାସ ଓରଫ ବଣ୍ଟିଙ୍କୁ ଚୋରା ମଦ କାରବାରରେ ସଂପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ କରିବା ପରେ ଏକ ମଦ କାରବାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି । ବଣ୍ଟି ନିକଟରୁ ଦାମୀ ଗାଡି ସହ ମଦ ଜବତ କରିଛି ସାଲେପୁର ଥାନା ପୋଲିସ । ବଣ୍ଟି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଇଲୋଲକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ସାମଗ୍ରୀ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପୁଅ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏକ ଏକ୍ସୟୁଭି ଗାଡିରେ ଚୋରା ମଦ କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ଏହାପରେ ବଜାର ଉପରେ ତାକୁ ସାଲେପୁର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ୧୫୭/୨୦୨୦ରେ ଏକ ମାମଲା ରଜୁ କରାଯାଇଛି ।ମିହିରଙ୍କ ବିରୋଧ ରେ ୨୬୯, ୨୬୮ ଆପିସି ୫୨ ଅବକାରୀ ଆଇନ ସହ କୋଭିଡ୍ ଆକଟ ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ।ସାଲେପୁର ପୋଲିସ ଧାରା ୪୧ରେ  ସର୍ତ୍ତ ମୂଳକ ଜାମିନ ମଞ୍ଜୁର କରିବା ସହ କେସରେ ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ  ଦେଇଛି।

   Related Posts