Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଫାଟିଗଲା କାର୍ ଚକା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ; ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆହତ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ଭଦ୍ରକ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ବିଜେଡିରୁ ଏଥର ଅର୍ଜ୍ଜୁନ ସେଠୀ ନା ପୁଅ ଅଭିମନ୍ୟୁ? ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ମଣ୍ଡଳ ଯିବେ କୁଆଡେ??

14/03/2019 at 5:28 PM

ଭଦ୍ରକ୧୪|୩(ସର୍ବେଶ୍ବର ନାଥ):ନିର୍ବ।ଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ସରିବା ପରେ ଭଦ୍ରକରେ ରାଜନୈତିକ ପାଣିପାଗ ବେଶ ଉଷ୍ମ ।  ତେବେ ଭଦ୍ରକ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ କିଏ ହେବେ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ? ସାଂସଦ ଅର୍ଜୁନ ସେଠୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ ନା ତା ପୁଅ ଅଭିମନ୍ୟୁ ସେଠୀଙ୍କୁ ବାଟ ଛାଡ଼ିବେ ? ଧାମନଗର ବିଧାୟକ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ମଣ୍ଡଳ ନାଁକୁ ନେଇ ଜୋରସୋର ଚର୍ଚ୍ଚା । ଚାକିରୀରୁ ସ୍ବେଚ୍ଛା ଅବସର ପରେ ରାଜନୀତିରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା  ବିଜୟ ମଲ୍ଲିକ ନାଁ ବି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଭଦ୍ରକ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ କିଏ ? ରିପିଟ୍ ହେବେ କି ସାଂସଦ ଅର୍ଜୁନ ସେଠୀ ? ଅଭିମନ୍ୟୁ ସେଠୀଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜନୀତିରୁ ସନ୍ୟାସ ନେବେ କି ଅର୍ଜୁନ  ? ଆଠଥର ସାଂସଦ ଏବଂ ୨ ଥର ବିଧାୟକ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଜୁନ ସେଠୀଙ୍କୁ ବୟସ ହେଲାଣି  । ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ ଜନିତ କାରଣରୁ ସେ ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇ ନପାରନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି । ତେବେ ଅର୍ଜୁନ କହଛନ୍ତି ଏଥର ବି ଲଢ଼ିବେ ସେ ।

ଜିଏସଟି କମିଶନର ଥିବା ବିଜୟ ମଲ୍ଲିକ ଚାକିରୀରୁ ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ଅବସରେ ପରେ ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ବିଜୟ ବିଜେଡିରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଉଥିବା ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ କହୁଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଧାମନଗର ବିଧାୟକ ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ମଣ୍ଡଳ ବିଜେଡିର ଏମପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି ।

ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ପାଇଁ ବୟସ ବାଧକ ସାଜିଥିଲେ ବି ସେ ଏବେ ବି ରେଡ୍ଡି ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ନାଁ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ଦଳୀୟ ଟିକେଟ୍ ମିଳୁଛି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ।

   Related Posts