Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହେବାପରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ, ପୋଲିସ ରଖିଲାନି ଏତଲା ବୋଲି ପିଇଦେଲେ ବିଷ

8/02/2019 at 12:55 PM

ଯାଜପୁର୮|୨: କୋରାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାହାରପୁର ପଂଚାୟତର ବେରୁଣୁପୁର ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।  ନବଘନ ପରିଡାଙ୍କ ଘରୁ ମିଳିଛି ତାଙ୍କ ନିଜ ପୁଅର ଝୁଲନ୍ତା ଶବ । ମୃତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ବାପଘର ଲୋକ ଆଣିଥିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । ମୃତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ଶ୍ବଶୁର, ଦେଢଶୁର ଓ ଦିଅରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କଲା ନାହିଁ ପୋଲିସ । ଯାହା ଫଳରେ ମୃତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନସିକ ଭାବରେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି ।

କୋରାଇ ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ରଞନ ପରିଡା ବୃତ୍ତିରେ ଡ୍ରାଇଭର ହୋଇଥିଲାବେଳେ ଗତକାଲି ବାପଭାଇଙ୍କ ସହ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଁଚିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏତଲା ଗ୍ରହଣ ନ କରିବା ଯୋଗୁଁ ଶେଷରେ ନିରୁପାୟ ହୋଇ ସେ ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଯାଜପୁର ରୋଡ ସି.ଏଚ.ସିକୁ ଅଣାଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ଗୋଟିଏ ପଟରେ ଗେହ୍ଲି ଶ୍ବଶୁର, ଦେଢଶୁର ଓ ଦିଅରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣୁଥିଲାବେଳେ ରଞନଙ୍କ ଭାଇ ପାରିବାରିକ ଝଗଡାକୁ ସ୍ବୀକାର କରୁଥିଲାବେଳେ ହତ୍ୟା କୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟରେ ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ କର୍ମି କୋରେଇ ପୋଲିସର ଏହିଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ଯଦି ପୋଲିସ ଏତଲା ଗ୍ରହଣ ନକରେ ତାହେଲେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯିବାର ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ହତ୍ୟା ହେଉ ବା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ତାହା ତଦନ୍ତ କ୍ରମେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ, କିନ୍ତୁ କୋରେଇ ପୋଲିସ ମୃତକର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏତଲା ନ ରଖିବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି  । ଅନ୍ୟପଟରେ ପୋଲିସର କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହିଁ ।

   Related Posts