Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହେବାପରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ, ପୋଲିସ ରଖିଲାନି ଏତଲା ବୋଲି ପିଇଦେଲେ ବିଷ

8/02/2019 at 12:55 PM

ଯାଜପୁର୮|୨: କୋରାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାହାରପୁର ପଂଚାୟତର ବେରୁଣୁପୁର ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।  ନବଘନ ପରିଡାଙ୍କ ଘରୁ ମିଳିଛି ତାଙ୍କ ନିଜ ପୁଅର ଝୁଲନ୍ତା ଶବ । ମୃତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ବାପଘର ଲୋକ ଆଣିଥିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । ମୃତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ଶ୍ବଶୁର, ଦେଢଶୁର ଓ ଦିଅରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କଲା ନାହିଁ ପୋଲିସ । ଯାହା ଫଳରେ ମୃତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନସିକ ଭାବରେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି ।

କୋରାଇ ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ରଞନ ପରିଡା ବୃତ୍ତିରେ ଡ୍ରାଇଭର ହୋଇଥିଲାବେଳେ ଗତକାଲି ବାପଭାଇଙ୍କ ସହ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଁଚିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏତଲା ଗ୍ରହଣ ନ କରିବା ଯୋଗୁଁ ଶେଷରେ ନିରୁପାୟ ହୋଇ ସେ ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଯାଜପୁର ରୋଡ ସି.ଏଚ.ସିକୁ ଅଣାଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ଗୋଟିଏ ପଟରେ ଗେହ୍ଲି ଶ୍ବଶୁର, ଦେଢଶୁର ଓ ଦିଅରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣୁଥିଲାବେଳେ ରଞନଙ୍କ ଭାଇ ପାରିବାରିକ ଝଗଡାକୁ ସ୍ବୀକାର କରୁଥିଲାବେଳେ ହତ୍ୟା କୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟରେ ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ କର୍ମି କୋରେଇ ପୋଲିସର ଏହିଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ଯଦି ପୋଲିସ ଏତଲା ଗ୍ରହଣ ନକରେ ତାହେଲେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯିବାର ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ହତ୍ୟା ହେଉ ବା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ତାହା ତଦନ୍ତ କ୍ରମେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ, କିନ୍ତୁ କୋରେଇ ପୋଲିସ ମୃତକର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏତଲା ନ ରଖିବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି  । ଅନ୍ୟପଟରେ ପୋଲିସର କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହିଁ ।

   Related Posts