Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ବାହାଘରେ ପରେ ଆଣ୍ଡାମାନ ବୁଲିଯିବା ହେଲା କାଳ, କରୋନାରେ ଚାଲିଗଲା ସ୍ୱୀମୀଙ୍କ ଜୀବନ, ଖବର ପାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ

2/05/2021 at 9:02 PM

ନୟାଗଡ଼, ୦୨। ୦୫: ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରଣପୁର ଥାନା ଗୋଡିମଡା ଗ୍ରାମରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଦୁଇ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଆତ୍ମାହତ୍ୟା ଘଟଣା ଘଟିବାର ଏକ ସପ୍ତାହ ନପୁରୁଣୁ ଆଜି ଇଟାମାଟି ଗ୍ରାମରେ ଏହିଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । କରୋନାରେ ସ୍ୱାମୀର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏ ଖବର ପାଇ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଜୀବନ ହାରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଇଟାମାଟି ସାନ ଟାଙ୍ଗିପାଟଣା ସାହିର ଦାମୋଦର ପାତ୍ରଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ଦିଲ୍ଲୀପ ପାତ୍ର ବା ହାପି(୨୮) ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଚାକିରି କରିଥିଲେ । ଗତ ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ନିଜ ଗ୍ରାମର ବିନି ପାତ୍ର (୨୨)ଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ, ୧୫ ଦିନ ତଳେ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଣ୍ଡାମାନ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇ ୮ ଦିନ ତଳେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ।

ସେଠାରୁ ଆସିବା ପରେ ହାପିକୁ ଜ୍ବର ହୋଇଥିଲା । ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ କଟକର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ପରୀକ୍ଷା କରି ସେ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିବାର ଜଣାପଡିଥିଲା । କରୋନା ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିବାବେଳେ ୪ଦିନ ହେବ ସେ ଗୁରୁତର ରହିଥିଲେ । ଆଜି ଦିନ ୧୨ଟାରେ ତାଙ୍କର ମୁତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଖବର ଆସିଥିଲା । ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୁତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ସ୍ତ୍ରୀ ବିନି ଆତ୍ମହତ୍ଯା କରିଥିଲେ  ।

   Related Posts