Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଟିକାକରଣ ଏକ କୋଟି ପାର, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୪୫୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୭୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୁନ ୨୪ରେ ବୈଠକ ଡାକିଲେ କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧି, ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ନେଇ ହେବ ମାନସମନ୍ଥନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସେବନକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଗୋଡାଇଲେ ଯୁବକ, ୩ ଗିରଫ, ୧୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ଦ୍ବାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଅନେକ ଅର୍ଗାନ୍ ରହୁନି ସୁରକ୍ଷିତ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ୫୦ ନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଫୋନ୍ : ‘ଆପଣଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କନଫର୍ମ୍, ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ’
  • ||
  • ଇଟ୍ଟାନଗର : ପୁଣି ଥରିଲା ଅରୁଣାଞ୍ଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଇଟ୍ଟାନଗରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟବହାର ହେବ ଷ୍ଟେରଏଡ୍ – ନିରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦ୍ବିତୀୟ ଲହର ଅପେକ୍ଷା ତୃତୀୟ ଲହର ପ୍ରଭାବ କମ୍, ତଥାପି ଜୋରଦାର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ – ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କାମୁଡିଦେଲା ସାପ, ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଜୁଆ ପାଇଁ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବାଜି

30/05/2018 at 5:17 AM

ଜୁଆ ପାଇଁ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବାଜି । ହାରିଯିବା ପରେ ପତ୍ନୀକୁ ପରପୁରୁଷକୁ ଟେକିଦେଲା ସ୍ୱାମୀ । ସ୍ୱାମୀର ସମ୍ମୁଖରେ ଓ ସହଯେ।ଗରେ ପତ୍ନୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ । ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବାଲେଶ୍ବର ବାଲିଆପାଳ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର । ଜୁଆ ଖେଳିବାକୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଣି ଶୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ । ଶେଷରେ ପ୍ରତିବଦଳରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଋଣଦାତାଙ୍କ ହାତକୁ ଟେକିଦେଲେ । ଆଉ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଜଣକ ସ୍ବାମୀ ସହଯେ।ଗରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ଘଟଣାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ହେଲେ ସମ୍ଭବ ନହେବାରୁ ବାଲିଆପାଳ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଗଲା । ହେଲେ ପେ।ଲିସ ଏତଲା ରଖିନଥିଲା । ଆପେ।ଷ ବୁଝାମଣା କରିଫେରାଇଦେଲା । ଶେଷରେ ମହିଳା ଜଣକ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଏସପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେ।ଇଛନ୍ତି । ୧୮ ବର୍ଷ ତଳେ ମହିଳା ଜଣକ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ୧୫ ଓ ୮ ବର୍ଷର ଦୁଇଟି ପୁଅ ଓ ୧୨ ବର୍ଷର ଗେ।ଟିଏ ଝିଅ ଅଛି । ତେବେ ସ୍ୱାମୀ ଜଣକ ଜୁଆସକ୍ତ ଥିଲେ । ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ କିଛି ଦିନ କାମ କରୁଥିବା ଜୁଆଡି ସ୍ୱାମୀ , ଗାଁରେ ଅଧିକାଂମଶ ସମୟ ରହୁଥିଲେ । ସେ ଗାଁରେ ଜୁଆ ଖେଳି ଘରର ସବୁ ଆସବ।ବ ଜିନିଷ ବିକ୍ରି କରିସାରିଲେଣି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସ୍ୱାମୀ- ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେଉଥିଲା । ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାରିପିଟ କରୁଥିଲେ ଜୁଆଡି ସ୍ୱାମୀ । ହେଲେ ଗତ ୨୩ରେ ନିର୍ଯାତନା ସୀମା ଲଘିଂଥିଲା । ଜୁଆଡି ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଣି ଜୁଆ ଖେଳିଥିଲେ । ଖେଳରେ ହାରିଯିବା ପରେ ଟଙ୍କା ଫେରାଇ ନପାରି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗେ।ଟିଏ ରାତି ପାଇଁ ସେହି ସଂପର୍କୀୟକୁ ଟେକି ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଜୁଆରେ ହାରିଯିବାରୁ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପରହାତକୁ ଟେକି ଦେଇଥିଲା ଜୁଆଡି ସ୍ୱାମୀ ।

Leave a Reply

   Related Posts