Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କ ଉପରେ ହେଉଛି ଫିଲ୍ମ ‘ନ୍ୟାୟ ଦି ଜଷ୍ଟିସ୍’

3/09/2020 at 1:51 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩/୦୯ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ଖୁଲାସା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିନାହିଁ | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗମ୍ଭୀର ଆରୋପ ଲଗାଇ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ପ୍ରତିଦିନ ରିୟାଙ୍କୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଖୁଲାସା ହେଉଛି | ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲରୁ ଆରମ୍ଭ କରି କାହାଣୀ ଡିଟେଲ ଯାଏଁ ସବୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି |

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହୋଇଥିଲା | ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଏଥିରେ ଆପତ୍ତି କରିଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପରିବାରର ଓକିଲ ଏହି ମାମଲାରେ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଜରିଆରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରର ବିନା ଅନୁମତିରେ କେହି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ରିୟାଙ୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ହେବାକୁ ନେଇ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ‘ନ୍ୟାୟ ଦି ଜଷ୍ଟିସ’ ରଖାଯାଇଛି | ଓକିଲ ଅଶୋକ ସରୋବଗିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସରଲା ସରୋବଗି ସୁଶାନ୍ତ-ରିୟା ମାମଲାରେ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି |

ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଓକିଲ ଅଶୋକ ସରୋବଗିଙ୍କ ଡାଏରୀରୁ ନିଆଯାଇଛି | ଫିଲ୍ମରେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ଜୁବେର ଖାନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏବଂ ଶ୍ରେୟା ଶୁକ୍ଳା ରିୟାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ | ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ମୁମ୍ବାଇ ମଡ଼ ଆଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଛି |

   Related Posts