Friday, November 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନିହାରିକା ମର୍ଡର କେସ୍‌ ଷ୍ଟାଇଲରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ଅବିନାଶ, ମୃତ୍ୟୁ ପଛର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ପତ୍ନୀ କହିଲେ ଏମିତି…

ଭୁବନେଶ୍ୱର୧୪୧୦ – ଭିଏସ୍‌ଏସ୍‌ ନଗରରରେ ଅବିନାଶ ପାଇକରାୟଙ୍କୁ କେହି ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ବର୍ଷେ ତଳେ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ କରିଥିବା ଅବିନାଶଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଠିକ୍‌ ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅବିନାଶଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ହେଲେ ମୃତ ଅବିନାଶଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଲଗା କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଗଣମାଧ୍ୟମର ପ୍ରତିନିଧିମାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଅନୁସାରେ ଅବିନାଶଙ୍କୁ କେହି ହତ୍ୟା କରି ନାହାନ୍ତି ବଂର ସେ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି। ଅବିନାଶ ଥରେ ୟୁନିଭରସିଟି କ୍ୟାମ୍ପସ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ବେକରେ ବ୍ଲେଡ୍‌ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ । ତାଳପଦେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ନିହାରିକା ମର୍ଡର କେସ୍‌ର ଉଦାହରଣ ଦେଇ ସେ ବ୍ଲେଡ୍‌ ଲଗାଦେଇଥିବା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି । ସେ ଅନେକ ସମୟରେ ନିହାରିକା ମର୍ଡର କେସ୍‌ର ଉଦାହରଣ ଦେଇ ସେପରି କରିବେ ବୋଲି କହୁଥିଲେ ବୋଲି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ।

ଅବିନାଶ ସନ୍ଦେହୀ ପ୍ରକୃତିର ଓ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫୋନ୍‌ରକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ । କାହା ସାଙ୍ଗରେ କଥା ହେଲେ ରାଗନ୍ତି, ବାରମ୍ବାର ମୋବାଇଲର ଲୋକେସନ୍‌ ପ୍ରୁଫ୍‌ ପଠାଇବା ପାଇଁ କହିଥାଆନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।ସେ ସବୁ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆଧିପତ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରନ୍ତି । ଫୋନ୍‌ ଛଡାଇ ନେଇ ସବୁ କିଛି ଫଟୋ ଓ କଥା ଡିଲିଟ୍‌ କରି ଦିଅନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୃତ ଅବିନାଶଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ଆର୍କାଇଭ୍‌ରେ ରିସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । ଅବିନାଶ ରାଜ୍ୟ ସଂଗ୍ରାହଳୟରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ଭାବେ ଚାକିରି କରୁଥିଲେ । ରାଜ୍ୟ ସଂଗ୍ରାହଳୟରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମେ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପ୍ରେମରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲା । ପରସ୍ପରକୁ ନିବିଡଭାବେ ଭଲ ପାଉଥିବାରୁ ବର୍ଷେ ତଳେ ସେମାନେ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର କେବେବି ଦୁଇ ଜଣ ଏକାଠି ଗୋଟେ ଛାତ ତଳେ ରହିନାହାନ୍ତି କି ଏକାଠି ହୋଇ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ।
ଅବିନାଶ ଓ ତାଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ଅବିନାଶଙ୍କ ମାଆ ସୀକୃତି ଦେଉ ନଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପୁଅର ମନ୍ଦିରରେ କିମ୍ବା ପାରମ୍ପରିକ ରୀତି ନୀତି ଅନୁସାରେ ବାହା ହେବ ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ଦୁବ ଚାଉଳ ପଡିବ ବୋଲି ସେ କହୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ହୋଇ ପାରୁନଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ମାତ୍ର ଏଠାରେ ବି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ । ଅବିନାଶଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହୁଥିବା ଅନୁସାରେ ନିଜେ ନିଜକୁ ଲୁହାରଡ୍‌ରେ ପିଟି ହୋଇ ମରିବା କଣ ସମ୍ଭବ ? ତା ଛଡା ଅବିନାଶ କାହିଁକି ମୁଣ୍ଡରେ ରଡ୍‌ ପିଟି ହୋଇ ମରିବେ ? ଏହା ତଦନ୍ତ ସାପେକ୍ଷ ନିଶ୍ଚୟ । ଅବିନାଶଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଏହା ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବୋଲି ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି । ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇ ପାରିବ । ମୃତ ଅବିନାଶଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏଭଳି ବୟାନ ଓ ଯୁକ୍ତିକୁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହରେ ଦେଖୁଛି ।

1603 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର