Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

ପତ୍ନୀ ହତ୍ୟାର କାରଣ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ : ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ହତ୍ୟାକାରୀ ସ୍ୱାମୀ

26/10/2018 at 1:20 PM

ଅହମଦାବାଦ ୨୬/୧୦ : ୨୦୦୩ ମସିହା ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ ହୋଇଥିବା ସଜନୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ରହସ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ସଜନୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତରୁଣ ଧିନ୍ନରାଜଙ୍କୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ବାଙ୍ଗାଲୋରରୁ ଗିରଫ କରିଛି | ତରୁଣ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ସଜନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ଉଠିଛି | ତେବେ ତରୁଣଙ୍କ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ସେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ସେ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

ଘଟଣା ଏହି ପ୍ରକାର :-

୨୦୦୩ ମସିହା ଫେବୃଆରୀ ୧୪ ତାରିଖ, ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଦିନ ବୋପାଲ ଅଂଚଳର ହୀରା ପନ୍ନା ଫ୍ଲାଟର ତୃତୀୟ ମହଲାରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା | ଏହି ମହିଳା ସଜନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତରୁଣଙ୍କ ସହ ସେହି ଫ୍ଲାଟରେ ରହୁଥିଲେ | ହତ୍ୟା ଖବର ମିଳିବ ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ  ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ ଦେଖିଥିଲା ଯେ ତରୁଣ ସ୍ତ୍ରୀର ମୃତଦେହ ପାଖରେ ବସି କାନ୍ଦୁଛି | ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ପୋଲିସ ତରୁଣକୁ ଜେରା କରିଥିଲା | ପଚରାଉଚୁରା ବେଳେ ତରୁଣ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ବୟାନ ବଦଳାଉଥିଲା | ତରୁଣ କେତେବେଳେ କହୁଥିଲା ତା ସ୍ତ୍ରୀକୁ କେହି ଜଣେ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଛି | ପୁଣି କେତେବେଳେ କହୁଥିଲା ସଜନୀର ସ୍ୱାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି | ତେବେ କୌଣସି ସଠିକ ପ୍ରମାଣ ପାଉନଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ରହସ୍ୟ ଉନ୍ନୋଚନ କରିପାରୁନଥିଲା କି କାହାକୁ ଗିରଫ କରିପାରୁନଥିଲା  | ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁରର ମଧ୍ୟ ସହାୟତା ନେଇଥିଲା | ତେବେ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ତରୁଣ ଉପରେ ଭୁକିବା ଦେଖି ପୋଲିସ ତରୁଣଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ନମିଳିବାରୁ ତାକୁ ଗିରଫ କରିନଥିଲା | ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ତରୁଣର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ ନଥିବା କହି ପୋଲିସ ତରୁଣକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା | ହସ୍ପିଟାଲରେ ତରୁଣ ଉପରେ ପୋଲିସର ନଜର ରହିଥିଲା | ତଥାପି ସେ ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ପଳେଇଯାଇଥିଲା | ପୋଲିସ ତରୁଣର ସାଙ୍ଗସାଥି ଓ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କୁ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ତାର କୌଣସି ପତ୍ତା ପାଇନଥିଲା |

ଘଟଣାର ଛାନଭିନ ଜାରି ରହିଥିଲା | ତରୁଣକୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ତାର ଖୋଜାଖୋଜି ଜାରି ରଖିଥିଲା | ତେବେ ନିକଟରେ ପୋଲିସ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ, ତରୁଣ ନିଜ ନାଁ ବଦଳେଇ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ରହୁଛି | ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛି ଏବଂ ତାର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା | ତେବେ ପୋଲିସ ତରୁଣର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ  କଲ ଟ୍ରାକ କରିଥିଲା | ଏହାର ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ତରୁଣର ଠିକଣା ପାଇଥିଲା ଓ ବାଙ୍ଗାଲୋରରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା |

ପତ୍ନୀହନ୍ତା ତରୁଣକୁ ଧରାଇଦେବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା | ଶେଷରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଅକାଳ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ପତ୍ନୀର ହତ୍ୟାକାରୀ ସ୍ୱାମୀକୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ପୋଲିସ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା |

   Related Posts