Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଶବକୁ ରୋଷେଇ ଘରେ ପୋତି ଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତା’ ଉପରେ ତିଆରି କରୁଥିଲା ଖାଦ୍ୟ

22/11/2019 at 3:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୨/୧୧: ଅଗ୍ନୀକୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ସାତ ଜନ୍ମ ସାଥୀ ହୋଇ ରହିବା ପାଇଁ କଥା ଦେଇଥିବା ପତ୍ନୀ ଆଜି ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ରୋଷେଇ ଘରେ ପୋତି ଦେଇଛି। ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ ସ୍ବାମୀ ଜାଣିବା ପ​‌ରେ ପତ୍ନୀ ରକ୍ତମୁଖା ହୋଇ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟାଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଶବକୁ ରୋଷେଇ ଘରେ ଯେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ପୋତି ଥିଲା ଠିକ୍‌ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ମାସେ ହେଲା ରୋଷେଇ କରୁଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଅନୁପପୁର ଜିଲ୍ଲାର କରୋନ୍ଦୀ ଗାଁରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କ​ରୋନ୍ଦୀ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ମହେଶ ଏକ ମାସ ହେଲା ନିଖୋଜ ଥିଲେ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର  ମାସ ୨୨ ତାରିଖରେ ସ୍ବାମୀ ନିଖୋଜ ରିପୋର୍ଟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ଥାନାରେ ଦେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମୃତ ମହେଶଙ୍କ ଭାଇ ଅର୍ଜୁନ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଅଲଗା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଝଗଡ଼ା ଲାଗୁଥିଲେ। ତେଣୁ ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ତାଙ୍କ ଭାଇର କିଛି ହୋଇଥାଇ ପାରେ ବୋଲି ଅର୍ଜୁନ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ। ମୃତ ମହେଶଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ କଥା ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ମୃତ ମହେଶଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ରୋଷେଇ ଘରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରୁଥିଲା। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କିଛି ନ ଜଣାଇ ରୋଷେଇ ଘର ଭିତରକୁ ପଶିଯିବାରୁ ସବୁ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା।  ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ପୋଲିସ ସାମ୍ନାରେ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲା। ମାଟି ଖୋଳି ଶବକୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

   Related Posts