Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ କପଡା ବଦଳାଇବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିଲେ ପତ୍ନୀ, ଅଢ଼େଇ ମାସ ପରେ ପ୍ରେମିକ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର

24/09/2021 at 3:53 PM

ଝାଡଖଣ୍ଡ ୨୪/୦୯ : ମୌର୍ଯ୍ୟ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରାଞ୍ଚିରୁ ନିଜ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲକ୍ଷୀସରାୟକୁ ଯାଉଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ମଳିଛି ଠିକଣା । ତାଙ୍କୁ କେହି ଅପହରଣ କରିନଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପାଖକୁ ଗୋରଖପୁର ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଧନବାଦ ରେଲଓ୍ୱେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗୋରଖପୁରରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁ ପରିଜନ ସିଏମ ହେମନ୍ତ ସୋରେନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିବା ପରେ ତଦନ୍ତ ହେବାରୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିଥିଲା ।

ଜୁଲାଇ ୧୨ ତାରିଖ ରାତିରେ ମୌର୍ଯ୍ୟ ଏକ୍ସପ୍ରେସର ଧନବାଦ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କପଡ଼ା ବଦଳେଇବା ପାଇଁ କହି ଟୟେଲେଟ୍ ଯାଇଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ । ଏହା ପରେ ସେ ଆଉ ଫେରି ନଥିଲେ । ଏନେଇ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଧନବାଦ ରେଳ ପୋଲିସ ପାଖରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଲକ୍ଷୀସରାୟ ବାସିନ୍ଦା ଅଜିତ କୁମାର ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଜଣ ସହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ।

ବାହାଘର ପରେ ଫେସବୁକରେ ବଢିଥିଲା ଭଲପାଇବା
ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୯ରେ ଏକ କମ୍ପାନୀରେ ସେଲ୍ସମ୍ୟାନ ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ଅଜିତଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇଥିଲା । ବାହାଘର ପରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ନେଇ ନଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସମ୍ପୃକ୍ତା ମହିଳାଙ୍କର ଫେସବୁକରେ ଜଣେ ପୁଅ ସହିତ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବଢ଼ିଥିଲା । ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଏହା ଜାଣିପାରିଥିଲେ । ମହିଳା ଧାନବାଦ ଷ୍ଟେସନ୍ ରୁ ବାହାରି ବସ୍ ରେ ବାରଣାସୀ ଯାଇଥିଲେ ।

ସେଠାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପାଖକୁ ଗୋରଖପୁର ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ଜାଣିଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ଯିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ରୁ ସିମକାର୍ଡ ଖୋଲି ନିଆଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣକ ୱାଇଫାଇ ଦ୍ୱାରା ହ୍ୱାଟସଆପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ । କେବଳ ମୋବାଇଲ ଲୋକେସନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts