Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ନିଜ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ନଂପୁସକ କହି ସ୍ତ୍ରୀ ଛାଡ଼ପତ୍ର ମାଗିବା ଘଟଣା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅନ୍ୟପଟେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଜେଲ୍

6/01/2019 at 8:53 PM

ଗୁଜରାଟ ୬/୧- ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟଦେବାକୁ ଆଇନର ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି ଥିବାବେଳେ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ବେଳେବେଳେ ଏହି ସଂରକ୍ଷଣର କୁପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ । ଏମିତି ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଉତ୍ତର ଗୁଜୁରାଟରେ ଘଟିଛି । ଜଣେ ମହିଳା ଥାନାରେ ଏତାଲା ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ବିରୋଧରେ ଦେଇ ଛାଡ଼ପତ୍ର ମାଗିବା ପଡ଼ିଛି ମହଙ୍ଗା ।

୨୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମହିଳା ଥାନାରେ ନିଜ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଥିଲେ ଅଭିଯୋଗ । ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଜଣେ ନଂପୁସକ ପୁରୁଷ, ସେ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଦେଇ ପାରୁନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଏତାଲାରେ କହିଛନ୍ତି ।

ଯୁବକଙ୍କ ବାପା ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟସ୍ଥତାରେ ସମାଧାନ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମାଧାନକୁ ମାନି ନଥିଲେ ବୋହୂ । ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟଦେବାର ପକ୍ଷପାତିତା ହୋଇଛି ବୋଲି କହି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ମିଛ କାରସାଦୀ ଜାଣିପାରିଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଏହି ମାମଲା ନ  ଯିବାରୁ ସେ ଓ ତାଙ୍କ ବାପା ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଥରାଦ ପୋଲିସ । ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ ପରେ ପାଳନପୁର ଉପକାରାଗରକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts