Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୀନରେ ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ବ୍ୟାପିଲା କରୋନାର ଡେଲ୍‌ଟା ଭାରିଏଣ୍ଟ, ବେଜିଂ ସହ ୧୫ ସହରରେ ଆତଙ୍କ, ଉଡାଣ ବାତିଲ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୭୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଲଦାଖରେ ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା କେବେ ସମାପ୍ତ ହେବ ? ଡ୍ରାଗନ ସହ ୧୨ତମ ବୈଠକ ଆସନ୍ତାକାଲି
  • ||
  • ବାଂଶପାଳ : ଗାଁରେ ପଶି ଘର ଭାଙ୍ଗିଲା ଦନ୍ତା, କାନ୍ଥ ପଡି ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଅଲୋଡା ହେଲା ନବଜାତ ଶିଶୁପୁତ୍ର, ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ରାସ୍ତା କଡକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ୨ ଚାଳକ : ମେଡିକାଲରେ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଟକ : ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ସହ ୧୦ହଜାର ଜରିମନା : ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଦେବେ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର କ୍ଷତିପୂରଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSSC ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପିଏସ୍ : ଜବତ ହେଲାଣି ନଗଦ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ସହ ଫ୍ଲାଟ୍ ଆଉ ପ୍ଲଟ୍
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଚିଙ୍ଗୁଡି ବନ୍ଧରେ ଅଘଟଣ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ୬ ଓଡିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବଦଳିଲା ନିୟମ : ୬୩,୩୦୩ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷକ ପାଇବେ ପଦୋନ୍ନତି, ରେସିଡେନ୍ସି ପିରିୟଡ୍ କମାଇଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||

ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହରେ ଦଣ୍ଡ : ସ୍ୱାମୀକୁ କାନ୍ଧରେ ବସାଇ ବୁଲାଇଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ପଛେ ପଛେ ବାଡ଼ିରେ ବାଡଉଥିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

30/07/2020 at 4:57 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୭ : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ | ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ କାନ୍ଧରେ ବସାଇ ପୁରା ଗାଁରେ ବୁଲିବାକୁ ସଜା ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଘଟଣା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଆଦିବାସୀ ବହୁଳ ଅଞ୍ଚଳ ଝାବୁଆର | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୀଡିତା ମହିଳା ରବିବାର ଦିନ ସ୍ୱାମୀ ଓ ୩ ଶିଶୁଙ୍କ ସହିତ ଗୁଜରାଟରୁ ଝାବୁଆ ରନବାସା ଗାଁକୁ ଫେରିଥିଲେ | ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁଜରାଟରେ ଶ୍ରମିକ ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି | ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା, ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ସ୍ୱାମୀ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା | ଏହି ସନ୍ଦେହ ଆଧାରରେ ପରିବାର ଲୋକେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହିଭଳି ଦଣ୍ଡ ଦେଇଥିଲେ | ଦଣ୍ଡ ଥିଲା ଯେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ କାନ୍ଧରେ ବସାଇ ଗାଁରେ ବୁଲେଇବାକୁ ପଡିବ | ମହିଳାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଥିଲେ | ଭିଡିଓରେ ମହିଳା କହୁଛନ୍ତି ମୁଁ ଆଗକୁ ଆଉ ଏମିତି କିଛି କରିବିନି କିନ୍ତୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁ ନାହାନ୍ତି |

ଗ୍ରାମବାସୀ ମହିଳାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଚାଲିବ ସହ ପାଟି କରୁଥିଲେ | କିଛି ବାଟ ଗଲା ପରେ ମହିଳା ହାଲିଆ ହୋଇ ଅଟକି ଯିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବାଡ଼ିରେ ମାଡ ମରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ ଘଟଣା | ମାଡ ଖାଇ ମହିଳା କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ପୁଣି ଆଗକୁ ଚାଲିଲେ | ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ମାରି ଚାଲିଥିଲେ | କିଛି ଲୋକ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ କରି ଶୋଷିଲା ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ | ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି | ଥାନା ପ୍ରଭାରୀ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି, କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହିଭଳି ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ମହିଳାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି | ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ମହିଳା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଜଣାପଡ଼ିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗାଁକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା ଓ ଏହିଭଳି ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା |

   Related Posts